Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más is ezt látja a környezetéb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ezt látja a környezetében, hogy pár hónap ismerkedés után összeköltöznek a párok?

Figyelt kérdés
Itt most elsősorban a dolgozó felnőtt emberekre gondolok. Több ilyen ismerősöm is van, valaki sorozatosan ezt csinálja a kapcsolataiban. De anyukám is a válás után 2 hónap randizgatást követően költözött oda az új párjához. Miért költöznek össze ilyen hamar a párok? Nekem teljesen egyértelmű, hogy akkor még nem ismerem annyira a másikat, hogy ez egyáltalán szóba kerüljön. Én azt látom, hogy ezek a kapcsolatok alapvetően nem működnek, ennek szerintem biztos van köze ahhoz, hogy nem ismerték meg egymást rendesen összebútorozás előtt.

2021. szept. 11. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha valakivel 1 évig randizol, akkor is ugyanolyan lesz vele élni. Akkor buknak ki leggyorsabban a szögek a zsákból, ha összeköltöznek. Úgy nehezebb elrejteni a személyiséged.
2021. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Mivel lakva ismeri meg az ember a másikat, így talán ez a legegyszerűbb.
2021. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem, én egy ilyenről se tudok a közvetlen környezetemben, kb. fél évig minimum mindenki várt vele. Persze lehet van korábbi is, de én nem tudok róla.
2021. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sem jellemző.
2021. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
2 hét után cuccoltunk össze a férjemmel. Mert ha kiderül, hogy valami gáz van, az derüljön ki minél előbb, és ennél jobb módja nincs kideríteni, hogy minden rendben működik-e köztünk. Ez a leghatékonyabb ismerkedési forma, évekig járogatással nem fogod úgy megismerni a másikat, mint mikor nap nap után vele ébredsz és vele fekszel, ha van hozzá kedved, ha nincs.
2021. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Mi konkrétan másfél hónap után költöztünk össze. Lakva ismeri meg az ember a társát...

Abban a másfél hónapban megismertem annyira, hogy bízzak benne.


Jövőhónapban lesz 5 éve, hogy együtt lakunk. Azóta a férjem, van egy 2éves fiunk, és várjuk a második babánkat.


Életem legjobb döntése volt ez a költözés.

2021. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
1-2 honap utan osszekoltoztunk, 6 eve lakunk egyutt.
2021. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Ilyet csak olyan felállásban láttam, ahol a nőnek megérte, hogy a hapsihoz költözött. De, a többség nem költözik össze pár hónap után.
2021. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezzel nincs nagy baj, legalább hamarabb kiismerik egymást és kiderül passzolnak e egymáshoz. Ha nem illenek össze, hamarabb kiderül, mintha évekig csak járnának.l együttélés nélkül.
2021. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Most komolyan, mire várjak? Azért járogassak át valakihez munka után és legyenek szanaszét a cuccaim a saját lakásomban meg az az övében, mert valami begyöpösödött hülyeség miatt nem költözöm össze vele, holott szeretnék, mert nyilván akivel hónapok óta randizok, az iránt érzek valamit és szeretnék vele tölteni minél több időt?
2021. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!