Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Társkeresőn folyton jobbra húzott/húz még most is egy srác és amikor vissza sziveztem sosem írt.

Aztán bár nem szoktam ráírni senkire rá ráírtam, hogy miért húz jobbra ha esetleg nem akar semmit?

Leírta nagyon tetszek neki csak messze élek bla bla bla. Beszélgettünk majd nem írt. Folyton ezt teszi.

Azóta is folyton jobbra húz de minek ha nem akar semmit?Hozzá teszem nem valami legyőzhetetlen távolságra lakik. Tetszik de én már úgy vagyok vele talán kár vesztegetnem rá az idöm.



2022. nov. 15. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A futottak kategóriájában vagy. Valami nehezebb vadra vágyik.
2022. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
talán? :D
2022. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csomó srác mindenkit jobbra húz, aztán válogat csak azok közül, akik szintén jobbra húzzák.
2022. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
,,nem valami legyőzhetetlen távolságra lakik" - mi akadályozza meg hogy te utazz hozzá?
2022. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd rá! Surmák akad 1000..
2022. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert van más csaj is közben...
2022. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!