Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőim nem akarják elfogadni a páromat? 25/N

Figyelt kérdés

Két nagyon közeli barátnőm van, általános óta jóban vagyunk, olyanok, mintha a testvéreim lennének.


Két hónapja összejöttem egy sráccal, nagyon megszerettem őt rövid idő alatt, gyakorlatilag már közös jövőt tervezünk.


Viszont a párom gimnáziumi tanár, emiatt a barátnőim lenézik, mert szerintük nettó 200 ezres fizetés egy férfinél nagyon szánalmas.


Tudom, hogy nem keres jól, de attól még szeretem. Nem akarom elveszíteni őt sem, meg a legjobb barátnőimet sem.



2022. nov. 19. 14:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Férfi írta ki.
2022. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ja, férfi vagyok, épp azért cseszed fel az agyam ilyen könnyel, véletlenül sem a pms miatt... ostoba
2022. nov. 19. 20:34
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező te max 17 éves vagy. Az ilyen korosztály az aki hisztizik az ilyesmik miatt. Tudod ha olyan nagyon jó barátnők lennének nem lennél szekálva a pasid miatt de tudod mit csinálj amit akarsz. Kaptál választ akkor válaszd az önző és irigy barátnőket és így sosem leszel boldog mert mindig ők mondják majd meg neked ki megfelelő pasi számodra. Szánalmas vagy te sem vagy különb nem hiába vagytok barátnők.
2022. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
5%
Le lehet pontozni de a pasik nem szeretik, ha a nő keres jobban. Ha pedig még ennél is kevesebbért dolgozna a kérdező, akkor utcára kerülnének hamar. Ha meg többért, a srác egy idő után balhézna
2022. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ezt enm ide akartad.



"Ja, férfi vagyok, épp azért cseszed fel az agyam ilyen könnyel, véletlenül sem a pms miatt... ostoba"


Most már biztos, hogy pasi vagy (férfit nem írok).

2022. nov. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Te vagy férfi maximum, z a fajta, aki azt gondolja, csak neki lehet igaza. De ezt elcseszted, hiába ugatsz, én nő maradok, te meg egy ostoba kan.
2022. nov. 20. 10:06
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket ennyire csak a pénz érdekli, akkor jó kis "barátnők" lehetnek, de az is lehet hogy csak kerestek valamit amivel kifejezhetik a féltékenységüket. Bármelyik is a helyzet, én szarnék rájuk ezek után magasról.
2022. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!