Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok milyen dumával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok milyen dumával próbálkoztak a fiúk ami bejött nektek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
semmilyen dumával, pusztán őszinték voltak :)
2008. dec. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha sok a duma annál nagyobb a gyanú hogy csak b... akarnak. Inkább visszariaszt.Az öszinteség sokkal jobb.

Ègy véletlenül felálló farok egy intim szituban sokkal izgatóbb mint valami jónak KÈPZELT duma.


30 éves nö vagyok.

2008. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet nem szabadna irnom mert én fiu vagyok , de olyan elszomorito h vannak olyan lányok akik irtó jol néznek ki a legjobbak és csak azoat a pasikat veszikészre akik a leghelyesebbek, na meg persze a duma...vegyétek észre hogy sajna a legtöbb pasi csak azt akarják csak a lyukat látják akar én nem ezek közé tartozom ezért van csajom de naon sok lány ismim van aki elsirta magát mert meg baszták és dobták. Figyeljetek oda már!!!!
2008. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!