Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok, ha egy srác ilyen dumával menne oda hozzátok egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Elég sokat gondolkoztam azon, hogy milyen dumával lehetne odamenni egy lányhoz, úgy, hogy az ne legyen görcsös és sablonos, és kitaláltam ezt a szöveget: Szia! A dokim szerint akut nőhiányban szenvedek, és erre szerinte csak az ismerkedés a megoldás, lenne kedved táncolni/leülni beszélgetni egy ital mellett (ez ugye az adott helytől függ). Légyszi normális válaszokat! 18/F
2011. máj. 23. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az "akut nőhiány" olyan önbizalom hiányos, már-már szánalmat ébresztőnek hat.

24N

2011. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
aranyos, de személy szerint ha egy diszkóba oda jönne hozzám valaki ezzel a dumával hülyének nézném...:) bocsiiii
2011. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, vicces! XD
2011. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akut nőhiány?! Hát ennyi erővel mondhatnád hogy b*szni akarsz.Szerintem nem jó szöveg- jó persze haverok között oké, de csajozás közben?!
2011. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejössz a csajnak, akkor egy "szia meghívhatlak egy italra" is megteszi. Ha nem, akkor meg Petőfit is szavalhatsz b*szhatod. Én először szemezek a csajjal, és ha látom, hogy kölcsönös a szimpátia akkor lépek, és igazából tök mindegy mit mondok.
2011. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, miért kell ezt annyira tul komplikálni..Ne legyél már ekkor segghülye, ez a duma az életben senkinek nem fog bejönni, és az ehez hasonló hülye "csajozos" dumák ugyanugy semmit se érnek... Adok egy tippet, menj oda pl igy: Szia! Nagyon csinos vagy, esetleg meghivhatlak egy italra?
2011. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem feleslegesek ezek a betanult szöveget. Nekem eekről egyből az jut eszembe, hogy biztos minden csajnak ezt mondja. Elég, ha csak tényleg szemezel vele, vagy meghívod egy italra és annyi. Aztán utána már bókolhatsz neki, de az se ilyen betanult szöveg legyen szerintem. 18/L
2011. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt poénosan,jó kiállással önbizalommal mondod,akkor még viccesen is hatna.Nem rossz,de a tálalás adja a nagy %-át :)
2011. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem az ilyen idétlen dumákat,mivel épp ez az, ami görcsös és idegesítő.Elég, ha csak kedvesen megkérdezi, lenne-e kedvem táncolni , beszélgetni.
2011. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 napietus ***** válasza:
én hülyének nézném. mint mindenkit, aki ilyen idióta betanult szövegeket mond. szerintem inkább sziplán küldj egy italt. ha bejössz a lánynak, azt látod, és akkor odamész hozzá. ha nem, buktad a pia ártát. több is veszett...
2011. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!