Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akivel 2 hete ismerkedünk online. Még nem kerítettünk sort randira, mert messze lakunk egymástól, elfoglaltak vagyunk, stb. De nem is ez a lényeg.

Néha nem tudok kiigazodni rajta. Egyszer nagyon jól elbeszélgetünk, rájövök, hogy mennyire hasonlóan látunk bizonyos dolgokat, csak úgy repül az idő beszélgetés közben.

Néha azonban olyan dolgokat csinál, ami nálam már a red flag felé húz. Számonkér, hogy miért nem írtam, miért ilyen későn írok. Hol voltam, mit csináltam.

Ha megemlítem, hogy egy barátommal voltam, megkérdezi, hogy férfi vagy nő az illető, mondtam, hogy egy barátnőmmel, erre:na azért. Én a hosszú beszélgetés híve vagyok, így én csak esténként vagyok online. Már az elején sértésnek vette, aztán elmagyaráztam neki, hogy lehet, hogy napközben vissza tudnék írni, de akkor nem lenne folyamatos a kommunikáció mert lehet, hogy csak órákkal később reagálnék a következő üzenetére mert órám van/dolgozok. Hiába mondta azt, hogy megérti, azért még fel szokta ezt róni.

Ez csak nálam veri ki néha a biztosítékot vagy ez normális és nekem kéne változtatni?


Előre is köszönöm a válaszaitokat!:)



2022. nov. 19. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, azt még azért megírnád?
2022. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 22/L,ő 25/F
2022. nov. 19. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon kontrolláló már a legelején, később sokkal rosszabbá fejlődik ki ez a habitus. Jobb nem folytatni az ismerkedést, mert ha később unod meg és szakítani akarsz, akkor talán zaklatni fog, vagy azzal zsarolni, hogy öngyilkos lesz stb...
2022. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem folytatnám az ismerkedést. Nem tűröm a féltékenykedést, számonkérést, hisztit.
2022. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki ezt 'aranyos' dologként könyveli el, viccen kívül. Te tudod, nálad mi fér bele. Mai fejemmel nekem is necces lenne, sőt... ha valaki ismerkedés alatt már számonkért a visszaírás gyakorisága miatt, az általában egyből kuka is lett. De 18-20 évesen még nem borítottak ezek ki ennyire. Ha nem viszi túlzásba a srác, nem feltétlenül lesz ennek rossz vége. Néha (minden rossz szándék nélkül) ilyen esetlenül adják a tudtunkra, hogy többet szeretnének tőlünk, és bizonytalanok benne hogy mi is elég jónak tartjuk-e őket.
2022. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, az a helyzet hogy ezek intő jelek. Ismerkedéskor ezeket fel kell ismerni és mérlegelni hogy a kapcsolat előrehaladtával minden csak erősödni fog... Ezek a dolgok pláne.

Noha én férfi vagyok, nekem is volt hasonló barátnőm aki folyton kérdezgette merre voltam? Mit csináltam? Adtam neki esélyt, mert érdekesnek találtam, de végül ez kinyírta a kapcsolatot.

Ha bele is mész, vigyázz ne húzd sokáig, mert nehéz egy idő után az ilyen kapcsolatokból kilépni.

Elmondom miért... Azért mert a féltékeny ember önértékelési problémákkal küzd és nincs rendben önmagával. A jóindulatú naív emberkék megsajnálják és bekerülnek ebbe a körbe, nehezen engedik el, stb...

Légy óvatos vele.

35F

2022. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is igazából már rossz jel, hogy az elején így számonkér.

Leírja hogy megérti, de gyakorlatban mégsem és tipikus olyan eset akinek nem válaszolsz vissza rögtön akkor elkezd zaklatni.

És ha látja hogy fent vagy éy nem válaszolsz elkezd üzenetekkel bombázni, majd bánt téged vagy sajnáltatóan reagálja le.

Szerintem ezt még itt az elején jobb ha lezárod, ez engem is és más normális embert is zavarna.

Ennek jó vége sajnos nem lesz.

Jobb ha minél előbb letiltod, mert nem fogja megérteni.

2022. nov. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol vagy Kérdező?

Hol vagy már?

Illene már válaszolni!

:---)

2022. nov. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi'csinálszmár??

Mongyadmegmicsinááálsz!!

2022. nov. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Áruld el nekem kérlek tényleg ez volt a legjobb az összes közül?! Messze lakik elfoglalt és birtokló. Gondolom egyetlen normális közel elő férfi sem volt a neten. Ez volt a legjobb igaz?
2022. nov. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!