Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek most van szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek most van szerelmi bánata, hogy viselitek? Mit csináltok, hogy elfelejtsétek? Sztorit is írjatok ha van kedvetek.

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Már tavaly szakított velem, rövid volt de nagyon érzelmes, sosem szerettem senkit annyira, mint őt. Végül is azóta se léptem túl rajta, mert minden nap eszembe jut. Nem tudok semmit tenni, hogy elfelejtsem, akkora hatással volt rám. Folyamatosan ismerkedek, és keresek olyat, aki van olyan jó, mint ő volt, sőt, ugye jobbat, mert szakított, tehát annál jobb kell - olyan, aki nem fog szakítani. Idén pl. lefeküdtem 3 nővel és egy 4. orálozott, de egyik sem az igazi volt, úgyhogy megyek tovább és keresem a nagy Őt. Soha nem adom fel, bár nyilván nem 40 évesen tervezem megtalálni. Motivált vagyok, van kitartásom és türelmem.


f

2022. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Én iszom. Sokat és sűrűn. Addig csinálom ezt, ameddig el nem felejtem. A sztori felejthető, átlagos, sajnos én vagyok benne a lúzer, aki azt hitte. Nem haragszom rá emiatt, magamra sem haragszom, egyszer ilyen lúzernek is kellett lennem. Na, ennyi.
2022. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat nehezen.. megalazott es az onbecsulesem tonkretette. Fel evig csalt erzelmileg egy lannyal,aki miatt nem kellett aggodnom,mert csak baratok :)

Probalom elni az eletemet tovabb, de mar elteltek honapok es meg mindig van,hogy sirok miatta es nagyon faj.

Nem tudom mar mit erzek iranta.

De az biztos,hogy o szakitas utan mar a csaj utan koslatott es el is felejtett.

2022. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hobbijaimnak élek. Sok zenehallgatás. Figyelemelterelés. :(


Én szakítottam,mert drogozott... ő inkább azt választotta.

2022. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 árokpart ***** válasza:
Semmit nem lehet tenni ellene. Egész életemben várni fogok rá.
2022. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!