Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfelejtsem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfelejtsem? Mikor lesz végre jobb?

Figyelt kérdés

2,5 éve megismertem egy férfit. Ideiglenesen kerültem egy olyan helyre dolgozni, ahol együtt kellett dolgoznunk, és egy szálláson is laktunk. Nagyon jól elvoltunk, sokat beszélgettünk már az első naptól kezdve, volt hogy együtt is aludtunk (tényleg csak aludtunk, nem volt köztünk több. Tudom, hogy hihetetlen, de igaz), aztán én hazajöttem, ő maradt. Napi szinten beszéltünk, volt hogy telefonon is. Sokáig úgy tűnt, hogy komolyan gondolja a dolgokat, majd mérlegeltük a helyzetet és meghoztuk a döntést; nem fog működni ez közöttünk. Ő járja az országot, szabadnapja alig van, semmire nincs ideje, és nem akarta ott hagyni a munkáját (ezt meg is értettem). Jobbnak tűnt lezárni. Ezután lett egy kapcsolatom valamennyi idő elteltével, de a kapcsolatom alatt néha megkeresett ez a férfi, pár havonta írt nekem, hogy mi újság, váltottunk néhány mondatot. Megmondom őszintén, hogy nagyon sokat gondoltam rá a kapcsolatom alatt is, majd miután újra szingli lettem szinte azonnal visszalépett az életembe, találkoztunk, elmondta hogy sajnálja, hogy kettőnk közt nem lett semmi, majd' megőrült mikor megtudta, hogy kapcsolatom lett, stb. Ezután közölte, hogy neki van most élettársa. Mondtam neki, hogy rendben, akkor mellette a helye, nem mellettem. Néha azért még így is keresett, majd egy idő után félévig nem beszéltünk egyáltalán. Rengeteget gondoltam rá azalatt az idő alatt. Majd hirtelen újra írt, találkoztunk ismét. Mondta, hogy egyedül van újra. Volt felé sok kérdésem, mindent megvàlaszolt. Egy félnapot együtt is töltöttünk, és tényleg mindent elmondott magáról. Elmondta nekem, hogy ő milyen borzalmas ember, olyan dolgokat mesélt amik meg sem fordultak volna a fejemben vele kapcsolatban, tényleg szörnyű ember. Nyilvánvalóan ezek után nem akarnék vele kapcsolatot, sőt semmit. Azóta nem is beszélünk, ennek már öt hete, de egyszerűen éjjel-nappal ő jár a fejemben. Nem tudom mi bajom van. Nem vagyok szerelmes, soha nem is voltam belé szerelmes, és tudom is hogy mekkora egy szörnyű ember mégsem tudom kiverni őt a fejemből. Soha nem voltam ilyen helyezetben. Mikor lesz már végre jobb? Mit tegyek, hogy jobb legyen? Ismerkedtem az elmúlt időkben férfiakkal, de egyszerűen mellettük is rá gondolok, senki nem tudja elterelni a figyelmemet róla. Tudom, hülye vagyok, de kérlek segítsetek!

/L


2021. febr. 8. 02:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel
2021. febr. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért jár a fejedben, mert jelenleg nincs jobb potenciális férfi az életedben. Amint találsz valakit, szép lassan el fogod felejteni és a gondolataid az új párodon fog járni. Arra viszont figyelj, ne azért jöjj össze valakivel, mert bepróbálkozott és nincs más (mint az exed), hanem akivel tényleg el tudod képzelni a közös jövőt. Szerintem nagyon gáz, ha barátod mellett más ferdi után epekedsz, mindkettőtöknek csak az idejét húztad. Ezzel a szörnyű emberrel teljesen szakítsd meg a kapcsolatot, hogy el tudd felejteni.
2021. febr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress masat, fejleszd magd.
2021. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából azt beszéltük meg, hogy kiszállunk egymás életéből. Kb azt mondta, hogy jobb ha menekülök tőle, mert sok nő életét már tönkretette, és nem akarja, hogy én legyek a következő. Jó, nem ezekkel a szavakkal fejezte ki magát, és órákon át csak erről beszélt, de ez volt a lényege. Mint írtam volt félév amikor teljesen megszakítottuk a kapcsolatot, nem beszéltünk abszolút, akkor is sokat gondoltam rá. Nem napi szinten, de pár naponta akkor is eszembe jutott, sokat álmodtam vele, sokat beszéltem róla. Most sem beszélünk több hete, és most még többet gondolok rá, állandóan a fejemben jár, állandóan róla beszélek, egyszerűen meg vagyok őrülve. Egyébként az előző párom mellett is gondoltam rá, igen. De az sem volt olyan jó kapcsolat, az a pasi kihasznált, le akart gombolni pénzzel, hazudozott nekem, meg akarta szabni 100%-ban, hogy mit csináljak, stb. Végül több mint egy év után ott hagytam, de nem telt el úgy nap, hogy nem gondoltam volna a fentebb említett férfire. Reménykedtem benne, hogy elfeledteti velem ez az ember őt. Tévedtem. Végső esetben azonban nem bánom azt, hogy nem voltam szerelmes, az is egy borzasztó ember volt.

Ismerkedni próbáltam, nem fűvel-fàval álltam szóba, meg hasonlók, de egyszerűen nem találtam olyat, aki el tudná feledtetni. 2,5 éve szenvedek. Jó lenne tovább lépni, de nagyon nehéz. Ilyen állapotomban nem is lennék képes szerintem egy komoly párkapcsolatra.

Egyelőre fejlesztem magam, és próbálom elterelni a figyelmemet, dolgozom, tanulgatok, van hobbim, de minden cselekedetem közben eszembe jut, és mindenről eszembe jut vele kapcsolatban valami. Tudom, durva hisz nem volt köztünk párkapcsolat soha, és nem is érzem azt, hogy szerelmes lennék, de a gondolataimon vele kapcsolatban nem tudok uralkodni.

2021. febr. 8. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan barátom, akivel egy éven át minden nap beszélgettünk, reggel első gondolatom, este utolsó, nagyon jól éreztük magunkat, sokszor találkoztunk. Hónapok múlva alakult ki szoros kötelék, de idővel be kellett látnom, hogy ebből nem lehet komoly kapcsolat, kicsit szerencsétlenkedtünk, majd lezártuk a dolgot. Hónapokig rossz volt, mindig eszembe jutott, szenvedtem, de igyekeztem gondolataim elterelni, barátokkal találkozó, más nőkkel ismerkedtem. 4 hónapig nem beszéltünk, majd egyszer ráírtam, és nagyon segített a reakciója ahogy beszélt velem, szándékosan eltűnt, váratott a válasszal, mindenért engem okolt, ekkor ábrándultam ki teljesen belőle.


Szerintem az előző kapcsolatod táplálja jobban ezt a vágyat, mert miközben rossz volt, mindig ehhez a másik sráchoz bújtál gondolatban, vele mennyivel jobb lehetne, ez a kép viszont csak illúzió, megszépítetted a fejedben.

Ha el szeretnéd felejteni, ne tartsd vele a kapcsolatot, ne beszélj róla, ha eszedbe jut, hesegesd el a gondolatot és ne gondolj rá mélyebben. Nyiss más emberek felé, nem kell kapcsolatba rohanni, szép lassan ismerkedjetek, avagy csak barátkozz, szerezz olyan embert, aki meghallgat és jól érzed magad.

2021. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!