Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan jobb élni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan jobb élni? Szavazzatok

Figyelt kérdés
2022. nov. 21. 12:21
A kérdező szavazást indított:
Boldogtalan/kényszerített/erőltetett párkapcsolatban
Függetlenül az élet végéig, de egyedül/magányosan
38 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A boldogtalan kapcsolat rosszabb, mint a magány. Magányosnak lenni egy dolog, de legalább nem teher és nem stresszes.
2022. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyedül és boldogan. Az embernek még akkor is lehetnek barátai legalább.
2022. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek a gyerekes kérdésnek megint sok értelme volt.
2022. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A társas magány szerintem sokkal lélekölőbb, mint a sima magány.
2022. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nincs nagyobb szabadság mint egyedül élni és azt csinálni amihez épp kedved van. Csak meg kell találni benne a harmóniát, szépséget.
2022. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
boldog párkapcsolatban miért nem opció? Azért mert te hülye vagy egy ilyen felépítéséhez, ettől függetlenül még vagyunk páran akik nem vagyunk azok.
2022. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Régen a magánytól féltem a legjobban, szerencsére feleszméltem egy bántalmazó kapcsolatban, és kiszálltam. Most magányos vagyok, anyagilag is nehezebb így, de nincs aki basztasson, és már ez is boldoggá tesz.

Talán nem vagyok még elkésve, 28 éves vagyok, még van esélyem családot alapítani.

2022. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!