Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy menjek oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy menjek oda a lányhoz?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk, kb 1 éve vagyok itt ennél a cégnél, és egy lány, aki nagyon hasonló hozzám (bár sosem beszéltünk, csak néha köszöntünk egymásnak) állandóan néz. Ő is intorvertált és nagyon csendes, mint én, azt tudom, illetve az öltözködési stílusunk is hasonlít, úgy minden. Hasonló korúak is vagyunk.


Fogalmam sincs, hogyan tudnék oda menni hozzá. Ha észreveszem hogy néz, elkapja a fejét, ő nem az a típus, aki mosolyogna másokra, ahogy én sem. Az én reakcióm is ugyanez igazából. Ha pedig a közelében vagyok pár másodpercig, akkor mindenfele néz, csak felém nem.


Nem igazán tudom hogy menjek oda hozza. Nagyon zavarban lennék, és ő is valószínűleg. Nem tudom mit mondhatnék.

Illetve nekem nem igazán van önbizalmam, ez a lány pedig gyakorlatilag számomra álom kategória külsőre (bár sok férfinak valószínűleg nem tetszene), és pár centivel magasabb is nálam...


2022. nov. 21. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A ket labadon. Odamesz, aztan valami "krumplit reggeliztem tojassal" kezdessel mar sinen is vagy. Ha szimpatikus vagy neki, akkor kb. mindegy, hogy mivel inditasz. Ne gondold tul ennyire.
2022. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, pontosan ezt fogom mondani akkor, csak nem ezt, hanem behelyetesítem azzal, amit én reggelizek aznap, esetleg megkérdezem, nem -e akarja megkóstolni. Köszi!
2022. nov. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!