Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éve járok egy hivatásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve járok egy hivatásos lányhoz rendszeresen. Azt hiszem szerelmes vagyok belé, de ő úgy csinál mintha nem tudná? Miért? Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy alfa hím, van egy kis túlsúlyom, jóképű sem vagyok, a nőknél sosem voltam népszerű.

Hivatásos lányokhoz jártam, aztán egy éve találkoztam vele. Azóta csak hozzá járok. Nagyon szép, nagyon csinos, nagyon okos.

Hetente, de van hogy heti 2x is megyek hozzá. Egy vagyont nála hagytam már.

Próbáltam jelezni neki, hogy én nyitott volnék másra is, de mintha meg se hallaná...


Volt már más is ilyen helyzetben? Egyrészről örülök, hogy ugyan pénzért, de legalább tudok vele lenni. Másrészről már elegem van.


2022. jan. 4. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Mondd neki, hogy eltartod, ha elhagyja ezt a munkát.

A legtöbb prosti álmodozik arról, hogy kifog egyetlen eltartót. Hátha közéjük tartozik.


De miért lesz valaki pont egy prostituáltba szerelmes? Nem inkabb csak azert mert eppen nem tudsz másba?

2022. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit vársz? Ő a munkáját végzi, valószínűleg 10szee annyit keres vele,mint te.

Van pár romantikus film,ahol a prosti kiszáll a fohosert. Ez nem egy film,ez a valóság...

2022. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiszállnak azok, olyanért aki annyi pénzzel minimum zsebeli őket, mint amennyit keresnek. Nyilván szívesebben csinálják muszájból egy pasival, mint napi több különbözővel.
2022. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha bejönnél neki, nem kellene fizetned. A jóképű palik ingyen d.gják őket.

"Próbáltam jelezni neki, hogy én nyitott volnék másra is, de mintha meg se hallaná..."


Nem értem mit vársz tőle. Csak egy kuncsaft vagy neki. Bolond vagy, ha tényleg azt hiszed van esélyed nála.

2022. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Fősulis szaktársamnak volt egy sugar daddyje. Ma a csaj a felesege, es van 2 szép gyerekük is. Ki tudja
2022. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj máshoz, ez nem az ő problémája, plusz könnyen kellemetlenné is válhat.


Kb mintha a helyi pékségtől várnád hogy ingyen adjanak neked sütit, mert te nagyon szereted amit árulnak.

2022. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet van neki 20 ilyen rajongója, 50 visszajárója, meg számtalan egyszerije. Ne álmodozz.

Persze néha történnek csodák, de ne arra alapozz.

2022. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesz tudomást az érzelmeidről, nem hallja meg, hogy többet is szeretnél, hisz már csak abból konfliktus lehet, ha beszéltek ilyesmiről. És akkor elveszít egy jó és biztos bevételforrást.


De nehogy elhidd már, hogy szerelmes vagy belé valóban. Mennyire ismered egyáltalán? Hogy milyen a szexben-pénzért-? Meg előtte és utána beszélgettek valamennyit? Ebből nagyon kis részét, és akkor sem biztos, hogy a valósat lehet megismerni az embernek.

2022. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Ezek a csajok az ilyen balekokból élnek, mint te.
2022. jan. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ember, nem érzed mennyire szánalmas vagy? Térj már észhez!
2022. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!