Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha tetszik a nőgyógyászom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha tetszik a nőgyógyászom?

Figyelt kérdés
Vagy mindenki fantazialt mar a nőgyógyászával?
2022. nov. 30. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Csak nem a Györe?
2022. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ki?
2022. nov. 30. 21:05
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nyilván lehet vonzó.

Baromira nem fantáziáltam még nőgyógyászról, az a legjobb, amikor kijövök tőle, bent lenni inkább kellemetlen, és mint férfi soha eszembe sem jutna.

2022. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
En igen es hallottam hogy sok no igen.
2022. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Én nem szexuális wrtelemben de igen.

A nődoki törődest mutatott(megsimogatta a combom h ne féljek, becézve hívott(meg egyáltalan a nevemen szólít),folyosón külön odajött hozzám rákerdezni hogy vagyok, műtétem is ugy csinálta hogy elítélt ugyan de lelkiismeretes volt, mindig tisztességesen és törődéssel)kezdeményezett túl az orvosi protokollon(és szakrendeléses alapon)es nem szexuálisan nyomult, hanem magánemberként normálisan.


Úgy fantáziáltam csak róla, hogy egy igazi Férfi lehet, aki jó társ lenne kicsit szerelmes is voltam mindig.

2022. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Folyt A szex is inkább szerelmi alapon vonzott benne. Nem ugy hogy simogassa a p.námat vagy ilyesmi es arra masztizzak:D
2022. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem olyan fura ez, kicsit megnyugodtam. De akkor majd elmúlik :)
2022. nov. 30. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Dominancia iránti rajongás. Orvos, tanár, rendőr, katona, stb. Majd elmúlik. Randira azért ne hivd 😂
2022. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fordult elő velem ilyen. Valószínűleg azért, mert alapvetően ebben a közegben dolgozom szakápolóként. Egy időben megmozgattak a dokik (inkább a kis ügyetlen rezidensek), de akarhány nőgyógyásznál jártam vizsgálaton, valahogyan sose indultam be rájuk. Engem nem vonzanak.
2022. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi pina turkalas utan nem is lenne ingerem mar..
2022. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!