Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik de nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik de nem akar kapcsolatot. Ha lefekszek vele mennyi az esely hogy aztan osszejarunk es megszeret?

Figyelt kérdés

Azt mondja csak lazat akar, nem tudom hogy csak egy alkalom lenne e vagy tobb. Nagyon tetszik, nem tudom megtudnam e tenni, mert egyszer voltam ferfival es azt sem akartam..

Felek hogy bajba sodrom magam, nem tudom van e ra esely hogy talalkozgatunk es megszeret.

Szerintetek?

Nagyon erzekeny lelku vagyok, nem tudom bele merjek e menni.


2022. okt. 27. 00:40
 1/10 A kérdező kommentje:
22L
2022. okt. 27. 00:40
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát laza kapcsolatot akar? Akkor szerintem több alkalom lenne. Nagyjából mint a szexpajtik. De ha nem érzed biztosnak magad akkor szerintem ne menj bele mert többet sérülhetsz lelkileg.
2022. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mar tobbszor beszeltunk, azt mondta lazat, csak szexet, volt hogy felhivott magahoz.

Nem tudom hogy tobbszori alkalomrol lenne e szo.

2022. okt. 27. 00:47
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet azert mondja hogy lazat, mert azt hiszi igy jobban ra tud venni
2022. okt. 27. 00:48
 5/10 A kérdező kommentje:
Aztan letiltana mindenhonnan..
2022. okt. 27. 00:48
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg nem sok rá az esély, de legalább őszinte veled és nem hiteget azért, hogy annak reményében legyen szex, hogy majd jártok.
2022. okt. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös Ha azt gondolod 1 szex után letiltana mindenhonnan, akkor egyáltalán miért akarsz 1 alkalomba is belemenni.

Megmondta, hogy nem akar kapcsolatot, ezt vedd komolyan! Feleslegesen ne okoz saját magadnak problémát, sőt biztos fájdalmat.

2022. okt. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont a magadfajtak serulnek a legjobban egy ilyen "kapcsolattol". Mi lenne, ha olyan sracot keresnel, aki tobbre ertekel, mint egy lyuk? Nem ez lenne szamodra egy lepes a boldogsag fele?
2022. okt. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha azt mondja, lazat akar akkor lazat akar. Vedd komolyan, amit mond. Ha úgy érzi, hogy számára nem vagy alkalmas párnak, akkor ez 86 szex után sem fog megváltozni, ellenben eléred, hogy megalázd magad és meg lelkileg is osszetorsz.


24N

2022. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Közel 0%.


Ha nem akarsz egyéjszakás kalandot, akkor inkább hagyd a francba.

2022. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!