Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon le akar velem feküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon le akar velem feküdni ez a nő? Ezért nyomul ennyire?

Figyelt kérdés

Van egy olyan társkereső oldal,ami mutatja ha valaki lájkolta a profilunkat.

Én 25 vagyok és egy 20 évvel idősebb nő lájkolta a profilom. Elkezdtünk beszélgetni,majd Facebookon folytattuk a beszélgetést. Később az ő ötlete volt hogy dumáljunk telefonon is,szóval úgy is dumáltunk valamennyit.

Többször mondja hogy ismerkedjek nyugodtan más csajokkal is.

Ő külföldön lakik és mondta hogyha hazajön akkor találkozhatnánk,viszont többször mondta hogy inkább ismerkedjek fiatalabbakkal mint vele,szóval nem tudom hogy így mit akar.


2022. dec. 3. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2022. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért?
2022. dec. 3. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egy nő külföldön van, nem fog olyan szexpartnert keresni, aki Magyarországon él.
2022. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Látta már a farkad?
2022. dec. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Tetszel neki. Talonba tart arra az időre, ha èppen erre jár.
2022. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
te vagy a listáján az újabb palimadár.
2022. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mathus ***** válasza:
47%
Eléggé régen lehettél nővel, ha ebben a korosztályban gondolkodsz, főleg ilyen "mi lenne ha..?" időtávban. Neked mindenmindegy?
2022. dec. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Le akar húzni pénzzel.
2022. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!