Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik amikor megismertétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik amikor megismertétek a jelenlegi párotokat, mit gondoltatok róla hogy pl a suliba anno mennyire volt "alfa" csaj, és mi derült ki, tényleg úgy volt ahogy gondoltátok?

Figyelt kérdés

Szóval volt olyan csaj az életetekben akit dominánsnak hittetek és amikor jobban megismertétek kiderült hogy mindíg volt nála egy két dominánsabb csaj?

Szóval pl lehet párkapcsolatban a csaj hordja a nadrágot de ha bemegy a munkahelyére egy másik csajnak behódól (nem főnöknek, sima kolléganőnek). Vagy ha elmész vele egy osztálytalálkozóra kiderül hogy kb közép kategóriás csajnak számitott.



2022. dec. 3. 11:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11%

#9 nem gond ha egy nőnek van tapasztalata.

Az a gond ha ismeri az egész város odalent - ennyi

2022. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Értem, szóval nem a szétqrás ténye számít, hanem hogy mennyire volt szerencsés a párválasztásban.
2022. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem kellett rajta gondolkodnom, mert beszélgettünk erről is (Tinderen ismertük meg egymást, rengeteget dumáltunk, mielőtt először láttam).


Nagyszájú, nyitott lány volt már, mikor megismertem, aki azután lett ilyen, hogy leküzdötte az anorexiát és a depressziót, amibe középiskolában az alsóosztálybeli proli osztálytársai kergették. Nem volt menő csaj köztük, a saját bevallása szerint sem. De nem attól lesz valaki középkategóriás csaj, hogy az alja réteg kinézi maga közül, mert jól tanul és velük ellentétben egyetemre készül. Barátnőm mesélte, hogy az osztályának a harmada ment egyetemre és annak is a fele végezte el. Na most ilyen közegben sosem lesz menő egy tanulós, csöndes ember, aki nem játssza az agyát az osztály cigány felének.

2022. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
#12 nem mondanám szerencsésnek a párvàlasztásban , ha valaki minden héten mással van mert könnyen megkapják és eldobják
2022. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
14 De hát az már ugyanannyira szétqrás kategória. De nemcsak ez a két szétqrós helyzet létezik, az egyik ugye a házasságban éjjel-nappal, a másik meg hetente mással bár szerintem ilyen nem létezik. Hanem vannak a nem szétqrós helyzetek is.
2022. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
5%
Miért kell házasságban éjjel-nappal? A nyulak ilyenek akiknek a szex az egyetlen elfoglaltságuk.
2022. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%

Meg akik kívánják egymást. Egy átlagos, boldog házasságban élő ember mindig többet fog szexelni átlagosan, mint a legnagyobb szingli qrvák.


Mert amíg valakinek évente megvan a heti 1 szex, ami 50 partnert jelent, minden hétvégén mással dugva más buliban, addig engem 3x gerincre fog vágni a férjem vacsorakészítés vagy zuhanyzás közben, PLUSZ még hétvégi szórakozás. Heti 3-4 szex teljesen normális. Sőt, egyesek szerint kevés is.


Jobb, ha beletörődsz, hogy így vagy úgy, de az emberek szétdugják egymást, amíg te a sarokban ítélkezel. :)

2022. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha házasságban hetente 3-szor szexelnek, még mindig több mint az átlag ribi szexuális élete, aki pl hetente összejön valakivel egy hétvégi bulira.

Végülis mindegy csak akkor ne a szétqrás szót használja, mert az házasságban valósul meg általában, vagy a hivatásosoknál.

A többiekkel gondolom más a gondja. Csak ne keverje a fogalmakat.

2022. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17 ugyanazt írtuk.
2022. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
évfolyamtársak voltunk, de hosszú évek után csak idén kezdtünk ismerkedni, sokszor láttam suliban, egyáltalán nem volt az általad írt "alfa" típus, sőt, kifejezetten az ellentéte volt, de ahogy más is írta, nekem ő így főnyeremény 😊
2022. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!