Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik amikor megismertétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik amikor megismertétek a jelenlegi párotokat, mit gondoltatok róla hogy pl a suliba anno mennyire volt "alfa" csaj, és mi derült ki, tényleg úgy volt ahogy gondoltátok?

Figyelt kérdés

Szóval volt olyan csaj az életetekben akit dominánsnak hittetek és amikor jobban megismertétek kiderült hogy mindíg volt nála egy két dominánsabb csaj?

Szóval pl lehet párkapcsolatban a csaj hordja a nadrágot de ha bemegy a munkahelyére egy másik csajnak behódól (nem főnöknek, sima kolléganőnek). Vagy ha elmész vele egy osztálytalálkozóra kiderül hogy kb közép kategóriás csajnak számitott.



2022. dec. 3. 11:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Kit érdekel, ki milyen volt gimiben? De tényleg.
2022. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sok embert érdekel a párja multja, ha téged nem, nem neked szól a kérdés.
2022. dec. 3. 12:02
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Lassan kialakul egy új fogalom: macsó csaj.

Tojok a domináns nőkre, én se vagyok az pasasként.

Ha ilyen nővel ismerkednék, pár nap alatt kontrollálni akarna.

Meglátásom szerint egy kissé magasabb szint az, amikor az emberek a harmóniára, békére, nyugalomra törekednek, nem a gizdáskodásra.

2022. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Tudom nem nőket kérdeztél, de nekem is van önkritikám. Én a középiskolában és a hétköznapi életemben is szeretek domináns lenni, vagy legalábbis annak tűnni, de igazából nem vagyok az. Viszont máshogy nem tudsz érvényesülni a mai világban, gondolok itt pl munkahelyen, de fiatalon az iskolában is így volt. Ha nem állsz ki magadért, elnyomnak.

Ha valakiben megbízom, és tudom, hogy szeret, akkor nem kell állandó védekező állásban lennem, elengedhetem magam, és lehetek törékeny.

N

2022. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Alfa nem egyenlo dominans.
2022. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Még ha érdekel is, hogy milyen volt a múltja, mit számít, milyennek számított a gimiben? Én nem voltam ott a legjobb csajok közé sorolva, akik akartak volna velem járni, azok sem szándékoztak felvállalni, mert nem voltam "menő". Most, így 30 körül az összes akkori jócsajt magasan lekörözöm, a legtöbb volt sulitársam meghízott, összecsoffadt (férfiak és nők is). Kb. bármelyik pasit is meg tudnám szerezni (amelyik szingli), ha nagyon akarnám. Szóval nem számít semmit, hogy tiniként hogy voltak a dolgok.
2022. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%

Utolsó párválasztási szempont a nő más csoportba lévő hierarchiája.


Sokkal fontosabb, hogy ne legyen mèg elottem annyira szètqrva

2022. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szürke egér volt a suliban is, meg munkahelyen is. Viszont egy főnyeremény a számomra.
2022. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
7 szétqrva mit jelent nálad, volt egy nagyfarkú férje akivel naponta 2-szer csinálták, minden testnyílásba, mindenhogyan, vagy volt pár kapcsolata összesen pár hét-hónap szex az életében, az se durva mint az elsőnek, mondjuk 100-ad annyi szex mint az elsővel, de nem ugyanazzal a faszival?
2022. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Én azon gondolkodtam hogy "Na ez vajon mekkora dorongot igényel? Biztos neki is a lóméret kell."
2022. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!