Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak hogy közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak hogy közelebb kerüljek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik nekem a suliból az osztálytársaival vagyok minden szünetbe.sokat látom szünetekbe.már megjelöltem egy közösségi oldalon is, de hogyan tovább?
2010. szept. 30. 17:45
 1/3 Kamuuu ***** válasza:
Beszélgess vele mint amiről másokkal szoktál azt hiszem erről szól a megismerkedés... aztán ha késöbb lesz belőle valami akkor örülhetsz...:D
2010. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de hogy beszéljek vele? állitsam meg xD ??
2010. szept. 30. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

pl: neked véletlen ne legyen tollad, kérj tőle. Vagy ne legyen ceruzád kérj tőle, vagy radírod kérj tőle. Ha valami nem megy kérj tőle segítséget.

És egy idő után ő is fog tőled segítséget kérni! Amennyiben látom inkább félénkebb típus vagy, lehet esetleg, hogy más embereket is megkérj, hogy ne mindig tőle. És akkor nem fog semmire gondolni, de ha szeretnéd, hogy gondoljon valamire akkor csak tőle! De óvatosan, ne mindennap... vagy ilyesmi. És miután, mondjuk kértél tőle, többször utána szóba is elegyedhetsz vele, hogy vagy? stb...

2010. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!