Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két ember nagyon de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember nagyon de nagyon vonzódik egymáshoz de mind ketten párkapcsolatban vannak el tudják felejteni egymást ?

Figyelt kérdés

Nem történt semmi csak sok chatelés és néha véletlen össze futunk itt ott de amikor látjuk egymást utána egyikünk sem bír magával. Nekem nagyon hiányzik hiába nem szeretném ezt az érzést. Volt valaki ilyen helyzetben ? Hogy alakult ? Elmúlt ?

Most elhatároztam hogy teljesen ignorálom.

29N



2022. dec. 6. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Megteheted, de neked hány életed van/lesz amiben boldog akarsz lenni?
2022. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%
A kísértéstől csak úgy szabadulhatunk meg, ha engedünk neki!
2022. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem felejtik el egymást, csak elnyomják magukban ezt a dolgot, ami elég fos érzés.
2022. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem felejtik el egymást, de a fő bibi nem itt van hanem a meglévő kapcsolatotokban. Ismered a mondást, üres pohárba könnyű vizet tölteni! Ha most el is távolodsz a mostani vágy tárgyától, akkor - mivel érzelmileg üres a "poharad" - jönni fog más aki megtölti. Az alapproblémát kezeld a nélkül csak sodródsz.
2022. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már ezerszer azt hittem, hogy elmúlt, de aztán hirtelen újra feltör az érzés. De kitartást, idővel, talán, valamikor...
2022. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont emiatt nem fog elmúlni soha sztem, mert Bem történik semmi..


Én is azt hittem már, sőt biztos voltam benne hogy már ennyi idő után elmúlt és 100% a párom van, de a legváratlanabb pillanatban sajnos fellobbant, hiába volt elnyomva..


Undorító egy érzés.

2022. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyan ebben vagyok..csak nekem férjem van és gyerekek. Úgyhogy még bonyolultabb a helyzet. Csak remélni tudom hogy egyszer el múlik ez az érzés..mert most még majd bele pusztulok.
2022. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!