Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez burkolt lekoptató szöveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez burkolt lekoptató szöveg pasi részéről?

Figyelt kérdés

Megkerdeztem tőle mit szeretne. Egyáltalan szeretne-e valamit.

Erre ez a válasz:


Ha nem okoz örömet a társaságom, akkor meg kell szakítani, ha pedig örömet okoz, akkor ne agyalj rajta, csak engedd, hogy alakuljon ahova kell neki.


máj. 11. 14:44
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ugye nekem ez tipikus : Szexelünk, aztán a nő azt hiszi ez komolyabb volt, erre a pasi benyögi, hogy hát nem beszéltünk semmi komolyról. Es jogosan van levédve.
máj. 11. 14:45
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Én nőként sem szeretem, ha a legelső pillanattól kezdve nevezgetjük a kapcsolatot. Szerintem sokkal jobb kivárni, hogy mi lesz belőle.

Nem hinném, hogy lekoptatásnak szánta, szerintem csak nem akar elhamarkodottan ígérgetni.

máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
Tudod te ezt :D
máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Szexre tart,igen.
máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2: Nem most kezdtünk ismerkedni. Nekem ez a nettó jó lenne szexelni de ennyi kategória.
máj. 11. 15:06
 6/22 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

#5


Jól látod, ha lennének mélyebb érzései akkor más választ adott volna.

máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

5

Ez is előfordulhat, persze. Van olyan, hogy az ember nem akar komolyabbat.

máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Jól gondolja a pasi, na de ez a szöveg...

Nem lehet első találkozás után örök szerelmet ígérni

máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%

Deeee miért lenne burkolt lekoptató szöveg?? Hát nem tudsz szöveget értelmezni? Azt írja, ha jól érzed magad vele, folytassátok. Nem értem mit kombinálsz bele mindent, totál nem lekoptatás amit leírtál :D


Amúgy meg semmit nem írtál a viszonyotokról, szóval nagyon többet nem tudunk, hogy most normális e hogy még csak ismerkedjetek, vagy már fél éve dug, de nem mondd semmit... Részleteket, vagy találd ki egyedül, hogy ez neked jó e :D Amúgy is az a lényeg, hogy neked ez így jó e!

máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Arra célzott ideje lenne tovább lépni és az ágyban is megismernetek egymást.

Anélkül úgysem derül ki, hogy lehet-e komoly.

máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!