Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a palid ezt kérné az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a palid ezt kérné az első közös karácsonyi wellnesshétvégére, mint ajándékot, megkapná?

Figyelt kérdés

Öltözz be: [link]

Csatold fel.: [link]

Ezt is.: [link]



2022. dec. 10. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Biztos nem. Ha ilyen vágyai vannak, az szomorú. Engem senki nem kötöz, bilincsel meg. Ha erre vágyik, könnyen oldható, látszat kötözőbe benne vagyok, ha létezik. Olyanba, amiből egyedül nem szabadulok, soha.
2022. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Abban a pillanatban zúgva szállna, mint a győzelmi zászló. Mármint a pasi.
2022. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ennek mi köze a wellnesshez?
2022. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapná meg, de békében elválnánk, hogy találjuk meg, akiket keresünk.
2022. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmi bilincs és kikötözés.
2022. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

1, oke.

2, Ha ő is felcsatolja

3, ha rákerül a bilincs

2022. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
3%

ezek azért nem olyan vad fantáziák, egyedül a szájpecek, ami extrémnek mondható.

kérdező, ebben a kategóriában ha bármiféle szexszel kapcsolatos ötleted/igényed/problémád/stb. van és mellé kiderül, hogy férfi vagy, nagyrészt "kuka", "lapát", "repülnél" jellegű válaszokat fogsz kapni

legközelebb javaslom, inkább a "szexualitás" kategóriában tedd fel.

2022. dec. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy vad-e egy fantázia, az egyéntől függ. Van, akinek a szopás is vad, van, akinek az sem, ha 20-an telibe szarják a fejét.
2022. dec. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Ja és a szex kategória tele van magukat nőnek kiadó perv pasasokkak, szóval ja, ott elfogadnak bármit. Az egész kategória arra van, hogy egymást hergeljék.
2022. dec. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

7, nem vad fantázia alapvetően, de ez nem jelenti azt, hogy a többség szeretne ilyen szinten kiszolgáltatott lenni.

Árnyalnám a korábbi hozzászólásomat.

Én alapvetően az átlag igényeket tudom teljesíteni, tehát, nem kefélek jelmezben, ostorral, nyílt téren, több emberrel, még az anál is "tiltólistás" és bizony nem fogom hagyni, hogy gyakorlatilag teljesen védekezés képtelenné tegyenek. Értem, hogy van aki ezt élvezi. Önmagában a szájpecek még nem is lenne gond, mert azt magadnak is ki tudod oldani. Mondjuk kizárná a szopás lehetőségét, pedig azt szeretem, akár sima orális szex, akár mélytorok, akár finom mozgásokkal azt is, mikor a férfi mozog közben, megdugja a nő száját. Egy laza szalag ami "mintha" fog is belefér. De, ha a látszat kötözés nem elég, az roppant sajnálatos. Mert lehet azt mondani, hogy én gyáva vagyok, vagy bizalmatlan, de nem fog tudni senki valódi indokot mondani, miért is lenne izgatóbb, ha valóban, teljesen kiszolgáltatott vagyok, mintha csak a játék kedvéért teszünk úgy mintha. Illetve de, ha az illető a szadora izgul, ami nálam megint inkább fekete, mint szürkezóna. Mert, se kiszolgáltatott nem szeretek lenni, se a fájdalmat nem preferálom, se a megaláztatást és a másik oldal se izgat.

Simán élvezem a dolgot, amíg minthajáték szintjén marad. Szeretem, ha a pasi odateszi a torkomra a kezét, de nem fogadom el, hogy fojtson. Izgat a már említett látszat megkötés, pont addig, amíg tudom, hogy baj esetén hamar ki tudom játszani a kezem. De nagyjából ezek a határok. Akinek valós fájdalom, meg valós kiszolgáltatottság, "valós hatalom" az, amire ágaskodik a cerka, az nem az én emberem. Tulajdonképp van egy minimális esély arra, hogy egyszer lesz olyan férfi, akinek ekkora szabadságot hagyok, akibe ennyire megbízok, de őszintén nem gondolom, hogy valóban lenne ilyen. Kizárni semmit nem szabad. 1-es voltam.

2022. dec. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!