Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a palid ezt kérné az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a palid ezt kérné az első közös karácsonyi wellnesshétvégére, mint ajándékot, megkapná?

Figyelt kérdés

Öltözz be: [link]

Csatold fel.: [link]

Ezt is.: [link]



2022. dec. 10. 21:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%

#10

Látod, nekünk pont ez a szép a valódi bilincsben, hogy teljesen meg tudunk bízni egymásban. Tudjuk, hogy egy szó, vagy egy pillantás elég, és a másik abbahagyja. Van biztonsági szó, de inkább megszokás vagy divat, vagy a fene tudja, de sose volt rá szükség. Egy ilyen kis játék során 120%-ban a másikra figyelünk, mert hajszálvékony a határ az élvezet és a fájdalom között. Egy rossz mozdulat vagy időzítés elég, és oda a bizalom.

Mások meg úgy dugnak bilincs és szájpecek nélkül, hogy a pasi észre se veszi, hogy a nő nem élvez el, a nő meg nem mondja el, hogy mi lenne a jó, és szerintem meg az a perverz és a másik igazi megalázása és lenézése.

Kérdező: 2 és 3 oké, de 1 nem. Engem tartson izgatónak, engem akarjon megdugni. Nem egy eszköz vagyok a fantáziájában, amiben egy olyan nőt dug, akit amúgy sose kaphatna meg. Szerinted nem megalázó, hogy nem őt kívánod, csak kell punci amibe bele ered, miközben másról fantáziálsz?

Nálam az első kívánság után igenis kuka lenne a pasi. Ha tetszik egyeseknek, ha nem.

2022. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

11, tudom és értem mi az alapja a bdsm-nek, engem akkor se beindít, hanem megijeszt. Kinek mi.

Én nem szeretem az életem egyetlen területén se a kontrollt kiengedni a kezemből mert egy valakiben bízom, magamban. Mert ha én cselekvőképes vagyok és tudatomnál, akkor meg tudom védeni magam.

2022. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12:

😆 Hát igen, ez olyan, mint az erős paprika, valaki vagy szereti, vagy nem.

2022. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Kérdező: 2 és 3 oké, de 1 nem. Engem tartson izgatónak, engem akarjon megdugni. Nem egy eszköz vagyok a fantáziájában, amiben egy olyan nőt dug, akit amúgy sose kaphatna meg. Szerinted nem megalázó, hogy nem őt kívánod, csak kell punci amibe bele ered, miközben másról fantáziálsz?"

értem, mire gondolsz

de egyébként a szerepjáték jó esetben nem azt jelenti, hogy egy totál másik embert képzeltek oda, hanem hogy megélhetitek a saját különféle oldalaitok, kiléphettek a saját szürke hétköznapjaitokból. például ha a páromat nagyon izgatják az egyenruhás férfiak, meg egy kicsit én is kipróbálnám, milyen lenne benne díszelegni, így szexhez felöltök ilyesmit - nem másvalakire fog felizgulni, hanem rám. vagy mondjuk egy kicsit elképzelni, milyen lett volna, ha még diákkorunkban egymásra találunk, stb.

egyébként párommal pont egy farsangi bulin ismerkedtünk meg. mindkettőnknek volt egy jópofa jelmeze, ennek ellenére egyikünk sem volt tőle más ember.

2022. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

De ha neked nem fér bele, hogyan várod el ugyanezt egy pasitól?


Bilincs = gyűrű.

Szájgolyó = baba.

Jelmez = hitel.

2022. dec. 11. 13:36
 16/21 anonim ***** válasza:
na jól van, szerintem te a közelébe sem fogsz jutni ahhoz, hogy bárkitől is ilyesmit kérj
2022. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

15


Örülj, ha hozzád akar menni és gyereket válallni veled :D Szóval ne rugózz a bilincsen, mert dobva leszel.

2022. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17

gyerekvállalás küszöbén általában egyik fél sem dobja valami könnyen a másikat

2022. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Fú kérdező. Hát már a kérdés alapján se gondoltalak normálisnak, de a #15 mindent visz 😂

Ja, megkapná az ilyen az elbocsátó szép üzenetet, és örülnék - nem ironizálok hanem őszintén örülnék - hogy ez ilyen hamar kiderült és hogy nem bonyolódtam még bele semmi komolyba egy ilyen betegagyúval (első együtt töltött hétvége).

És most jöhet a bántalmazó, gúnyolódó, mártír szöveg a prűdségről, a szeretni nem tudó gonosz nőről akit nem érdekelnek a "párja" vágyai, lesz.rom. Nekem egyik se fér bele, de a leglájtosabb lenne a bilincs. A leggázabb a darkos kislánynak beöltözés (tudom ő az új Wednesday, de ő egy tinilány), hánynék a pedótól.

Vele holtversenyben a szájpecek, vagy mi az, nem vagyok képben a bdsm-mel mert nem érdekel. Amúgy azt hiszem röhögőgörcsöt kapnék ha ezzel valami szerencsétlen tényleg komolyan előállna hogy a számba tenné, de úgy, hogy valószínűleg az élettől is elmenne a kedve, nemhogy a szextől.


No, summa summarum, a lényeg az hogy amik nem érdekelnek, nem izgatnak, azokat nem csinálom senki kedvéért. Arra van az ajtó 👉🚪 és keressen magához hasonlót. Nekem nem dolgom a senki perverzióinak a kielégítse azon a címen hogy meg kell tennem ha fontos nekem. Mivel nem fontos nekem senki annyira mint saját magam és az én jóllétem 🙂

2022. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
* kielégítése
2022. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!