Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a megnyilv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a megnyilvánulásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ismerkedem egy sráccal pár hónapja.

Vannak nekem is és neki is rosszabb napjai, de én igyekszem mindig megerősíteni abban,hogy mellette állok.

Én sokszor elbizonytalanodom,mert nem érzem,hogy annyira ragaszkodna hozzám.

És éppen erről beszélgettünk, amikor azt mondta, ő szándékosan nem erősít meg abban, hogy neki csak én vagyok, és biztos pont vagyok az életében, pedig tudja jól, hogy csak erre lenne szükségem, hogy jobban érzem magam.

Szerinte az nincs rendben, hogy én csak akkor nyugszom meg, ha ő biztosít kettőnkről és el kell fogadni a másikat olyannak amilyen.

Nekem ez kicsit furán jött ki, mintha hatalmat akarna gyakorolni felettem a kapcsolatunkban és fölérendeltnek érezné magát,mert én jobban el vagyok felé köteleződve és így tudja, hogy megtehet bármit. Ti mit reagáltatok volna?

Köszönöm a válaszaitokat!:)



2022. dec. 12. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"ő szándékosan nem erősít meg abban, hogy neki csak én vagyok, és biztos pont vagyok az életében,"


Akkor menjen szépen.

2022. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nőként kidobnám!

hatalmi helyzetből beszél, mert tudja, érzi, hogy te mennyire odavagy érte.

ha azt is tudja, h. neked szükséged lenne érzelmi megerősítésre tőle, de szándékosan megtagadja ezt az emocionális, lelki szükségletedet tőled, akkor visszaél a hatalmi helyzetével, és hozzájárul ahhoz, h. az aszimmetrikus, egyenlőtlen párkapcsolati dinamika fenntartásához.

ui. ha szerelmesek vagyunk vkibe, igyekszünk őt erről biztosítani ezenyi módon, nem pedig megtagadni tőle, és megalázni.

kuka a csávó! és örülj, h. ez még most kiderült, így nem bonyolódtál annyira bele.

2022. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Több hónap után már rég nem az ismerkedésnél kellene tartanotok!

Ha meg még az is felmerül, hogy téged direkt tart bizonytalanságban, akkor az életben nem állnék vele szóba, úgysem lesz ebből soha kapcsolat, csak szórakozik. Ezek szerint csak időtöltés vagy, komoly szándékai nincsenek.

2022. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"ő szándékosan nem erősít meg abban, hogy neki csak én vagyok, és biztos pont vagyok az életében,"

Mert valószínű nem így van.


"Szerinte az nincs rendben, hogy én csak akkor nyugszom meg, ha ő biztosít kettőnkről és el kell fogadni a másikat olyannak amilyen."

Tehát ezzel azt mondja, hogy fogadd el őt ilyennek, hogy ő nem nyilvánít érzéseket feléd, illetve nem érezteti, hogy komolyan gondolja.


"de én igyekszem mindig megerősíteni abban,hogy mellette állok."

És neked ebben mi a jó? Nem kölcsönös. Próbálj meg olyan kapcsolatokat kialakítani, ahol kölcsönösen számíthatsz a másikra, egyenlő az adok-kapok.

2022. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Erről a drága Jimmy Szeress úgy is ha rossz vagyok című remekműve ugrott be :D

Ez a leírt szitu a nyúlcipő kategória. Öntelt kis manipulátor s.ggfej.

2022. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azért se" klasszikus példája. Tudja, hogy jól esne neked, de csak azért se mondaná ki, nehogy már jól érezd magad.


"Szerinte az nincs rendben, hogy én csak akkor nyugszom meg, ha ő biztosít kettőnkről és el kell fogadni a másikat olyannak amilyen."

Szerintem sincs rendben. De nem azért, amiért gondolod, hanem mert ilyen emberér' nem érdemes küzdeni. Ha valakit igazán érdekelsz, akkor nem kell kérni az ilyet, jön magától.

2022. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítanám vele az ismerkedést, fent a többiek már leírták a lényeget.
2022. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hú! Nagyon egybehangzó válaszok érkeztek...köszönöm mindenkinek!

Ezek szerint mégsem én vagyok, aki ezt túlreagálja...Nagyon lelkiismeret furdalásom volt, azt gondoltam megint én lihegtem túl ezt a témát...

2022. dec. 12. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, jogosak az érzéseid. Párkapcsolatban nem hatalmat kell gyakorolni, egyenrangúak vagytok, kölcsönösen biztos pont. Remélem időben lezárod az ismerkedést és találsz olyat, aki belülről jövően biztosít, hogy te vagy a biztos pontja
2022. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!