Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire baráti megnyilvánulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baráti megnyilvánulás, ha úgy megy el mellettem, hogy megpaskolja a fenekem?

Figyelt kérdés

Jól elvagyunk egy férfi kollégámmal, szoktunk flörtölni, tetszik is nekem, elsőre ártalmatlan tettnek véltem, de ma megint úgy ment el mögöttem, hogy megpaskolta a fenekem, hogy húzzam be.


Egyenesen álltam, nem voltam behajolva, hogy kilógjon, meg nagy darab sem vagyok, hogy ne férjen el mellettem.


2018. jún. 9. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Vót mán!
2018. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezért az Államokban komoly perre vihetnéd a dolgot és elperelhetnék a gatyáját, lehet be is csuknák.

Mondjuk annyi különbség van, hogy nemárt várni 10-20 évet a jelentgetéssel.

Komolyra fordítva a szót, egyáltalán nem baráti. Kérd ki magadnak, próbálj meg kicsikarni nyitottabb lapokat tőle. Ha nem akar semmi komolyat, akkor ilyet csak azért mert hagyod és neki ehhez van kedve ne csináljon ilyeneket. Ha szeretne valamit, akkor meg legyen vér a pucájában lépni.

2018. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Ezért én mennék a munkaügyi bíróságra, mert engem ne fogdosson senki a páromon kívül.


Bizony zaklatás, amit művel, és ha csak szépen bólogatsz rá, akkor tovább fogja csinálni.


Az ilyenek szoktak aztán a liftben bepróbálkozni, mert nem húztál határokat.

2018. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a párom paskolgatja a popsim. Meg anyukám esetleg.

Ha bármilyen kollégám így tenne, nagyon kiakasztana. Ez tiszteletlen, össze vissza fogdos téged

2018. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Nekem ne paskolgassa senki a fenekem. Tiszteletlenseg. Nekem biztos elborult volna az agyam es visszautok.

N

2018. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!