Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti hogyan agyaltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogyan agyaltok a nőn aki tetszik nektek? Ti is fantáziáltok?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy mi nők mennyit és hogyan agyalunk egy pasin.

De érdekelne, hogy ez nálatok is hasonlóan van?


2022. dec. 14. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen persze.
2022. dec. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
természetesen, rendszeresen gondolok rá 😊
2022. dec. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ti mire? Ti is fantáziáltok vagy reálisabb elképzeléseitek vannak, pl mit csinál most?
2022. dec. 14. 09:31
 4/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
A magam részéről a következő találkozót szervezem, ha még nem vagyunk hivatalosan együtt. :)))
2022. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megpróbálom elképzelni a hétköznapokat, ahogy együtt élünk. Különböző élethelyzetekben próbálom meg látni, ahogy együtt eszünk, vagy sütünk például, vagy a lakást próbáljuk berendezni.

De mondjuk egy utazást, tervezést, ilyesmiket is megpróbálok magam elé képzelni, hogy emberileg-személyiségileg mennyire passzolunk egymáshoz.

Nekem fontos, hogy összeillőek legyünk, hosszútávon ez számít. De nyilván nem jó ezeket túlgondolni sem. Viszont én megpróbálom ezeket magam elé képzelni, mert sokat segít, amikor az ember látja, hogy a másikkal amúgy tényleg jól tudna együtt élni, vagy csak egy vonzódás volt, de valójában nem illenek össze.

2022. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Hajjaj vagy 100 x elképzelem meztelenül és, hogy a szex milyen lenne
2022. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Agyalgunk...és abban nagy szerepe van a szexuális jellegű dolgoknak. Mi férfiak " ismeretlenül" talán erre koncentrálunk a leginkább.
2022. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kolléganőm, aki szimpatizál velem: arról fantáziálok, hogy miről beszélgethetnénk együtt, mit tennénk együtt, hova mennénk. Nem nagy extra dolgokra kell gondolni.
2022. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, reggeli ébredés után a zuhany alatt.
2022. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 winR ***** válasza:
Én pl azon agyalok, hogy reggel mekkorát szarik a kedves kis szöszi puncus
2022. dec. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!