Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne hagyni a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne hagyni a kapcsolatunk vagy én látom rosszul?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal. Mind kettőnknek jó munkája van. Én vállalkozó vagyok amit jövőre külföldön szeretnék folytatni. Ő csaladi vállalkozásban dolgozik. Egyszer valamikor elmondása szerint megorokli a céget. Anyagi szempontból jó megélhetés lenne neki a csaladi cég ha megorokli. Sztori igazából annyi hogy felhoztam neki hogy én ki költöznek. Ő viszont nem hagyná itt a céget meg szerinte nem is tudna huzamosabb időt kint tölteni. Illetve szerinte a munkáját sem tudná végezni. Pedig ez nem igaz jelenleg is otthonról dolgozik. Szerinte akkor jönne ha nagyobb lenne a kötődés ha több ideje lennénk együtt.
2022. dec. 15. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valahol igaza van, mert ez még egy friss kapcsolat.

Én sem adnám fel mindenem olyan valaki miatt akivel fel éve vagyok együtt.

2022. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

És őszintén szólva nekem úgy jön le, hogy nem is vagy szerelmes, ha az lennél örülnél, hogy vele vagy, nem külföldön gondolkodtál és főleg nem az lenne a kérdésed, hogy szakíts-e vagy se.

Úgyhogy nyugodtan menj külföldre, majd ott akad millió más személy számodra.

2022. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ennyire eltérő jövőképpel nem éri meg folytatni. Nem vagytok együtt annyira régóta, még viszonylag könnyen kéne mennie a lezárásnak. Ezerszer könnyebb, mint ki tudja meddig szenvedni egy olyan kapcsolatban ahol hosszútávon legalább az egyik fél garantáltan boldogtalan lesz.
2022. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!