Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon élvezte a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon élvezte a barátnőm?

Figyelt kérdés

Ma megujjaztam a barátnőmet. Én sem csináltam túl sokat ilyet, neki meg először csinálták.

Éreztem,hogy kezdi szaporábban venni a levegőt. Megkérdeztem,hogy jó-e így,csak nyelt és bólogatott.

De semmi hangot nem adott ki,illetve mikor már egy ideje csináltam,adott egy puszit és elvette a kezem,amit nem nagyon értettem. Ilyenkor mi van?


2010. okt. 1. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem kérdezted meg őt? Elvégre nem minket ujjaztál...
2010. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
hát úgy kb ja.. egyetértek előttem szólóval :D
2010. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
En meg az elso 3 hozzaszoloval ertek egyet!
2010. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha elvette, akkor lehet, hogy orgazmus volt és azért. :) Másrészről, az is lehet, hogy megunta. De szerintem is kérdezd meg, azért a barátnőd, nektek kell rájönni, mi a másiknak a jó...

18/L

2010. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az első 3 válaszolónak gratulálok,nyertetek 1-1 cigánygyereket,elfér a putriban.


Az utolsó válaszolónak pedig köszönöm.

De ha végig olvassátok figyelmesen,megkérdeztem,hogy jó-e neki,és jelezte,hogy igen,de pár perc múlva elvette a kezem,ebből így nem értettem semmit.

És lehetett orgazmusa úgy,hogy nem vettem észre? Szal nem nyögött hangosan semmi ilyesmi :D

2010. okt. 1. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudja a faszom. Kérdezd már meg a csajodat !

Nem is értem minek írogatsz ilyen hülye kérdéseket.


Ennyi erővel azt is megkérdezhetné a bár ki, hogy :

MEGDUGTAM A CSAJOM SZERINTETEK ELMENT ?

2010. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tudom. :D

Jó volt, ügyes voltál, eltaláltad a pontot, (gondolom csikló) de ne 1 ujjal izgasd a csiklót közvetlenül, mert az elég intenzív érzés, hanem 2 ujjal úgy, hogy a két ujjad között legyen az ahol a csikló van :D nem tudom érthető-e

én is ezt csináltam.

2010. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem volt orgazmusa.. biztos megijedt az érzéstől.. simogasd a hasa felöli oldalt belülről.. garantált a siker
2010. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok. :)

Hát nem tudom, az én barátom is volt, hogy nem vette észre, hogy orgazmusom vagy, közben meg már elmentem 2x. :D De általában akkor, ha elmegy, ad ki hangokat, gyorsabban veszi a levegőt, összerándul stb.

Csináld neki először eggyel és utána kettővel, a kettő pont megfelelő, egy kevés, három meg sok, szóval arany középút. :D

Ja ahogy előttem írták, a has felöli oldalon kell keresgélned, ott a G-pont. De közben még a csiklóját is izgathatod, miközben ujjazod és nyalhatod is. Na úgy garantált az orgazmus. :P

2010. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!