Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gravíroztassak bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gravíroztassak bele?

Figyelt kérdés
A barátom a napokban lesz 15 éves, és úgy gondoltam, veszek neki egy szép ezüstnyakláncot,és a medálba valamit belegravíroztatok. Az a gondom,hogy nem tudom, mi lenne a jó. Nagyon szeretem őt, de úgy gondolom, hogy a "szeretlek" felirat olyan...egyszerű lenne. Meg mindenki olyat csináltat. Én valami különlegessel szeretném meglepni, ami jelképezi, hogy összetartozunk, mégsem "csöpögős" és sablonos. Kérlek segítsetek! Előre is köszi
2010. okt. 1. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
"dugj meg"
2010. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ott még nem tartunk,kedves válaszoló.:)

azért köszi

2010. okt. 1. 18:28
 3/10 anonim válasza:
"tőlem neked" vagy "örökké"
2010. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazán különlegeset neked kéne kitalálni, mi az ami rá/rátok jellemző, stb. Én a páromnak azt gravíroztattam idén, hogy TOTW. Top pf the world. Ez egy számnak a címe, ami külön-külön tetszett meg nekünk, és meg akartuk mutatni a másiknak ugyanakkor. Szép, szerelmes zene :) És ezt egy arany félbetört szív medál hátuljába gravíroztattam és azt az üzit írtam mellé, hogy "igazán csak együtt lehetünk a világ tetején".
2010. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. okt. 1. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
"gyakorikerdesek.hu"
2010. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
permetező gép, kukorica morzsoló vagy a kedvenc traktorja!
2010. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egyesek nagyon humoros kedvükben vannak ma...vagy csak unatkoznak...-.-"
2010. okt. 1. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor a kovetkezot:

Egyedul nem megy.


Azt jelenti, amit akartok, hogy jelentsen.:)

2010. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. okt. 2. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!