Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók! Hogy vészelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók! Hogy vészelitek át a Karácsonyt és a Szilvesztert?

Figyelt kérdés
Családlátogatás után, amikor az ember hazamegy, ilyenkor jobban érzi a magányt. Mit csináltok, hogy ne legyen annyira mardosó?

2022. dec. 22. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egyedul voltam, sima hétköznapnak vettem.

Öröm volt a családtol, hogy otthonra is kaptam enni, jókat sütizhettem, elvoltam mimt mindig.

2022. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Pl. arra gondolok, hogy úgyis csak egy nyomorult pótlék lehetnék valamelyik csodálatos ex vagy vágyott, de soha össze nem jött nő helyett. Ennél még a magány is felemelőbb...
2022. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor Münchenben voltam egyedül karácsonykor és lattam a városnyi nagyságu karácsonyi falut én csak akkor éreztem meg hogy de sz.r hogy mindrezt egyedül élem át(meg a millio másik egyéb hatalmas élményem karácsonytol független)

Egyébként szokásos berkekben nem különösebb nap a karácsony sem nekem.

2022. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Az egész ünnepi időszakot tiszta szívből gyűlölöm. Számomra megterhelő megjátszani magam a látogatásokkor, fájdalmas a kérdéseket hallgatni a magánéletemmel kapcsolatban, szilveszterkor meg brutál szar egyedül rohadni otthon.
2022. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Hazamegyek a családomhoz, kajálunk, dumálunk, az öreg cicával is játszunk kicsit... az egyedülálló ember nem valami lakatlan szigeten élő remete, hanem csak kapcsolata nincs. Haver, rokon, barát, szomszéd, kolléga attól még van. Persze az "nem olyan", de el kell fogadni.


Bár egyetértek azokkal akik szerint a karácsony túltolt ünnep, én is hányok a sok giccstől, lászkriszmásztól, máriekeritől, cukorbeteg mikulásfigurától, amcsi díszektől stb.

2022. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, milyen családlátogatás után hazamenni, mivel eleve nem megyek családlátogatásra.

A karácsony, mint olyan, egyáltalán nem érdekel, viszont azt imádom, hogy van végre 3 szabadnapom egyben. Nem értem, a többiek, hogy nem tudnak vele mit kezdeni. Unatkoztok, vagy mi bajotok van?

2022. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egész évben magányosnak érzem magam. Soha egy kapcsolatom nem volt és irigylem akik a párjukkal ünnepelnek együtt vannak.. nekem ez mind kimaradt. Suli óta a munkába menekülök. Van egy gazdaságom,270 kecskével, ők kezdenek elleni ott kell lennem velük éjjel is. Plusz van egy 8 órás állásom illetve munka után pár órát kajafutárkodni szoktam.

Így nekem szerencsére az év 365 napja ugyanolyan ugyanaz a robot az a rohanás betáblázás így nincs időm gondolkodni. De azért néha feltör bennem..... mások nyaralnak sielnek buliznak én meg sehol nem jártam általános suli óta. Minden kimaradt úgy ahogy van. Szalagavato osztály kirándulások ballagási bankett minden minden

2022. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is a munkába menekülök.
2022. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
bár idén végre nem fogom egyedül tölteni ezeket a napokat, nem vagyok egy ünneplős típus, az eddigieket próbáltam elkönyvelni egy átlagos napnak, persze nem mindig sikerült, a végét vártam, aztán szerencsére el is múlt
2022. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
En változtattam rajta annyit hogy inkább a kényszerkapcsolatok akkor.
2022. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!