Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel oldanàtok meg illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel oldanàtok meg illetve ilyen helyzetben nektek mik segítettek ? Bővebben lent ⬇️

Figyelt kérdés

"Röviden,,

Az én történetem az hogy megismerkedtem egy fiatal lánnyal. jelenleg 200 km van köztünk nem kis távolság de nem tudjuk egymást elhagyni mivel szeressük nagyon egymást.


Vannak megkérdőjelezett dolgok a jövővel kapcsolatban.

De majd ezt szépen kiforrja magát a kapcsolat.

A lány 19 èves. èn 26.(rutintalan jogsis vagyok)



Van közös tervünk az lenne a cél hogy együtt tudjunk dolgozni.

Ez egyik pillanatról a másikra nehéz ide el jutni.


Amíg ezt nem tudjuk meglépni addig sajnos távkapcsolatban vagyunk.


Addig a távkapcsolatból ki akarom hozni a maximumot.


Eljutottunk egy olyan szintre már hogy ő is, és én is mindent tudok róla.


Esetleg tudtok e olyan tevékenységet amit mi távkapcsolatban is meg tudunk csinálni s lèpni?


Gondolok itt olyanra hogy esetleg van e olyan weboldal vagy applikáció ahol közösen tudnánk nézni filmet például ha én meg állítom a film le játszását akkor neki is álljon meg. hogy egyszerre tudjon menni a film !


Leginkább azt szeretném hogy legyen közös tevékenységünk !

Legyenek èlmènyeink így távkapcsolatban is amennyire lehet.

Amivel nem laposodik el a köztünk fel èpített kapcsolat.


Mivel állandóan építeni és gondozni kell a kapcsolatunkat hogy ne legyen unalmas És ne legyen kifakult

(Nem csak távkapcsolatban)


Jó lenne ha tudnátok mondani

olyan dolgokat amik személyesen neked is segített egy ilyen avagy hasonló helyzetben !


Nagyon jól esne és megköszönném azt hogyha olyanok írnának és próbálnának segíteni akik hasonló helyzetben voltak már!

Ès ők mint pár miket találtak ki hogy a távkapcsolatban se laposodjon el köztük a közös èlmènyek.

Ès ne gyengüljön a kapcsolat hanem erősödni tudjon !

Èlmènyeket akarok ès közös tevékenységeket.

Messzi távolságok ellenére is.


(tudom hogy groteszk akarat távkapcsolat alatt de én mégis valahogy hiszem azt a mai modernkorunk vívmányaival és az internet világával hogy lehetséges)!


Amíg nem tudjuk ki lèpni a távolság miatti korlátokat

Akarni kell és hinni kitartani s szeretni.


Előre is nagyon szépen köszönöm és értékelem a normális emberektől jövő jószívűségüket s segítségeteket ! 🙏🏻😇



#szerelem #távkapcsolat #összetartás #közös élmény #Közös tevékenység távkapcsolat közben #Kapcsolat erősítés
2022. dec. 24. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mind meg lehetett volna fogalmazni pár mondatban nem ismételgetni ugyan azt. Plusz erősen kétlem hogy mindent tudtok egymásról főleg mikor nem is nagyon találkoztok 😅 19 évesen majd pont egy távkapcsolatban fogja magát lekötni és várni. Az hogy rutintalan jogsis vagy ....hát itt az alkalom hogy gyakorolj és elmenj hozzá. Kifogások meg vannak bőven.
2022. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Létezik autóbusz, vonat...
2022. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!