Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Van esely ra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Van esely ra, hogy most megprobalja velem ujra?

Figyelt kérdés

Van egy srác, majdem egy éve beszéltem vele utoljára, de még mindig sokat gondolok rá. Nagyjából fél évig ismerkedtünk, randizgattunk, le is feküdtünk, de miután lefekudtunk, elkezdett egyre depressziosabb lenni es a vegen amikor rakerdeztem, azt mondta, nem all keszen egy kapcsolatra. En ekkor mondtam neki hogy akkor engedjuk el ezt most koztunk. Azota nem is beszeltunk.

Szerintetek ha irok neki most, hogy en szivesen randiznek vele meg mindig, lehet esely ra, hogy belemegy? Ha nem is komoly kapcsolatba. De en tenyleg azota szeretem ot.

Igazabol valoszinuleg nem volt tul az exen akkor es nem volt jo idoszaka, nem tudom ez most mennyire valtozhatott.

21l



2022. dec. 25. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Irj ram nyugodtan:) irj neki, de keszulj az elutasitasra. Orulnek egy-ket megkeresesnek a multbol igy a maganyos karacsonyomon.
2022. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most voltam kakilni.
2023. jan. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresett volna már. Szerintem nem vagy az esete.
2023. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!