Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főiskolás férfi nő barátságkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főiskolás férfi nő barátságként indult pár éve a kapcsolatunk, de az évek teltek múltak, sokat buliztunk, találkoztunk, és ugy érzem hogy kezdem megszeretni. Hogyan kezeljem??? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Én vagyok a pasi. Bevallottam neki hogy egy kicsit kezdek többet érezni iránta, legalább azt fogja mondani hogy vége a barátságunknak és ennyi, mivel van egy srác aki nagyon bejön neki. De valamiért még ezek után is ő keres! Nem értem! Tudom hogy csak jobarátnak tart, viszont régebben említette hogy nagyon normális, jó pasi vagyok, ilyenre vágyik ő is. Miért nem szakitja meg a kapcsolatot, ha csak barátnak tart? Kérdezzek rá???
2022. dec. 25. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert barátként hianyoznal.
2022. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert önző, amit vagy tud vagy nem. De ha fontos lennél és tudná, hogy bizony ő biztosan nem akar többet, akkor megszakítaná a kapcsolatot és ennyi.
2022. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az hogyha nem akar semmit akkor egy buliban miért mondta hogy éppen egy ilyen pasi kellene neki mint én, talán összejöhetnénk egyszer. Lehet csak hitegetett? Bizonytalan már egy éve, azt érzem.
2022. dec. 25. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!