Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nő baráti viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nő baráti viszony esetén elkepzelhető a szex? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Sosem kezdtünk ki egymással, nyilván hülyülések voltak közöttünk, amúgy a szimpátia az megvan. 37, és 39 évesek vagyunk. A barátnőm 3 hónapja szingli lett es mostanában gyakran felveti burkoltan, hogy egy egészséges nőnek mint ő, még szüksége lenne a szexre, amit persze nem a szemembe mond, ha elfordulva. Illetve egyre többet hülyül velem a szex témájáról. Tuti ki van éhezve, látom a viselkedésén is, de azt nem tudom, hogy célozgat felém, vagy csak játszik? Szerintetek ha felveti a témát, az csak baráti hülyülés végett van, vagy esetleg be akarna cserkeszni egy légyottra, hogy akkor már a barátjával szexelne, nem mással. Vélemény?
2022. dec. 25. 07:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Miert nem csókolod tapizod aztan majd lesz vmi
2022. dec. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Még szép hogy elképzelhető. Dugd már meg.
2022. dec. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És volt már valakinél úgy hogy a nő konkrétan megmondta hogy mit akar?
2022. dec. 25. 07:19
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha mindenki a helyén tudja kezelni, akkor igen, elképzelhető. A legközelebbi “hülyülős” felvetésére hasonló stílusban mondd neki, hogy persze, csak egy szavába kerül, és segítesz rajta. Vagy valami hasonlót.
2022. dec. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Hans Pötterman ***** válasza:
Hajrá,ne legyél már balfácán. Ennél egyértelműbb nem is lehetne ..
2022. dec. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4-es jól mondja. A humor segíthet ilyenkor, az más kérdés, hogy a nő húzza az ilyen kapcsolatokból a rövidebbet.
2022. dec. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért óvatosan kezelem a dolgot, mert a nők néha kiszámíthatalanok. Voktunk buliban együtt, volt pia is, bár igaz hogy még a szakítasuk után pár héttel, ott egy kicsit flörtölgettünk, és felvetettem a témát viccesen, ugy reagalt hogy de tudod hovy csak baratok vagyunk!! Szóval ezért nem csapom le a labdát hirtelen!
2022. dec. 25. 07:38
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem buliban kell az ilyesmit megbeszélni és én nem is ott próbálkoznék a helyedben. Piásan, módosult tudatállapotban…

Az én véleményem az, hogy férfi nő között nincsen barátság, mert valamelyik félnél óhatatlanul ki fog alakulni vonzalom ilyen helyzetben.

Ráadásul szakítás után a fájdalom miatt egy nő sérülékenyebb lehet, kiszolgáltatottabb, amivel nem etikus ilyenkor visszaélni.

Az sem tiszta, hogy te szingli vagy-e, vagy párkapcsolatban élsz. Milyen a párkapcsolatod? Tetszik-e a barátnőd, vagy csak szexuálisan vonz, tehát max egy egy numera jól esne, de több nem.

2022. dec. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként nekem volt olyan baráti jellegű kapcsolatom, ahol végül sor került szexre is, miután a házassági krízisemet jeleztem….Éppen a barát életében is krízishelyzet volt más miatt, tehát nagyon gyorsan összejött a dolog. Most itt tartunk, hogy az i krízisre megoldódott, szépen lassan így kitáncolt a helyzetből, mert nem akar kockáztatni, a lelkiismerete is furdalja szerintem, de ezt sosem vallaná be. Meg is értem természetesen, de attól még szenvedek, mint a kutya és őszintén így megbántam a dolgot. Azért mondom, hogy nagyon át kell ezt gondolni, ti férfiak általában ezt sokkal lazábban tudjatok kezelni.
2022. dec. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen, de nem értem, hogy mégis mire vársz? Nem fogja kijelenti, hogy "Halló Pista, azt szeretném, hogy szexelj velem!"..


Ha kölcsönösen szeretnél valamit vele akkor közeledj felé és érintsd meg a combját vagy csapd le szóban a labdákat amiket ad, valami vicces de szexuális utalással.

2022. dec. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!