Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytassam az ismkerkedest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam az ismkerkedest egy fiuval aki szerintem csak a kulsom miatt ismerkedik velem?

Figyelt kérdés

Mindig csak a kulsom dicseri, a szemelyisegemben soha semmit nem dicsert meg eddig. Amikor az elejen kerdeztem milyen nok tetszenek neki azt mondta nincs idealja de szereti a szepet. Mindig csak a kulsom dicseri, egesz nap. De soha nem mondta még azt sem hogy szep a mosolyom vagy hogy szep a szemem..Hanem az arcom es a testem dicseri

Ha szoba hozom hogy "te csak a kinezetem miatt akarsz engem" akkor nem mond semmit hanem terel es masrol kezd el beszelni.

Ugy erzem teljesen leszarja hogy milyen vagyok, csak az erdekli hogy szep legyek. Nem forditva kene lennie ennek hogy a szemelyisegem erdekli jobban?

29 eves a ferfi en 23 vagyok


2022. dec. 27. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Forditva kene lennie
Nincs ezzel semmi baj
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak észre kéne vennie hogy ez téged aggaszt és változtatni.


Külső megfog, belső megtart!

2022. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ên az ilyet helyből kukáznám. Üresfejű barom.
2022. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kérdés, hogy mióta ismeritek egymást. A külsőről egy pillanat alatt lehet véleményt alkotni, személyiségről 2 hét, de még 2 hónap alatt is nehéz.
2022. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Nyugodtan keress egy férfit aki lehazudja a csillagokat is és szerényen a személyiségeddel fog taktikázni a külsőd helyett!

Van egy csomó kangörcsös egoista ismerősöm aki simán lehazudja neked a belső szépséges dumát hogy ledobd neki a bugyidat!



Bocs a kifejezésekért, de tényleg sokan taktikáznak hogy nektek nőknek kevésbé legyen egyértelmű!

2022. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A külső mindenkit érdekel, mindenkinek számít.


Megtetszik egy sorsjegy, ez szép színes ez új ez kell kipróbáljuk....aztán megnézzük mi van alatta...aztán vagy tetszik ami alatta van vagy csalódás ér....


ki tudja....vagy csak idáig terjed az intelligenciája, vagy csak szexelni akar mást nem habár elég rosszul csinálja ha csak azt akar, vagy rájött h belül semmi sem tetszik belőled.

2022. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Honapok ota ismerkedunk.

Ot nem erdekli hogy milyen vagyok semmilyen teren. Mar reg nem ott tartunk hogy csak a kulsot figyeljuk..az elejen oke volt, de mar nem az

2022. dec. 27. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:

1. és 4. válaszoló vagyok


Igazad van!

Akkor sok sikert a továbbiakban!

2022. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Ez az alapja egy tartós párkapcsolatnak kérdező, veled van a baj. Ne akarj túl sokat.
2022. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mar reg nem ott tartunk hogy csak a kulsot figyeljuk..az elejen oke volt, de mar nem az" --> így már igaz, és jogos.


Csak tőled függ, hogy ez így kell e neked.

2022. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A személyiséged nagyon gáz. Ez a magyarázat.
2023. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!