Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az hogy fiatalként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy fiatalként ismkerkedem badoo-n a legtöbb idős csak beszélgetni mer?

Figyelt kérdés

Mármint szerintem lényegtelen az oldalon hosszan dumálni ha élőbe nem tervez 2 ember későbbiekben semmit és csak folyton a faszos, fenék képeket kérik és aztán ennyi volt?

Izginek izgi de szívesebben megismerném őket szexre vagy valami az legalább nyers tapasztalat.😅

18/F.



2020. jan. 27. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Megszerezted a kellő tapasztalatot: ne ott ismerkedj!

Van még jó pár lehetőség...

2020. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na akkor hol ha nem ott? 😂
2020. jan. 27. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert szerinted kizárólag ott lehet? Az egész világ azon keresztül teremt kapcsolatokat?

Ha tényleg nincs más ötleted, ha ennyiben merül ki az "ismerkedési vágyad" - már megbocsáss -, még sajnálni se tudlak.

2020. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Nincs ezen mit csodálkozni. Nagyon linkek és komolytalanok vagytok fiatalok. Azt sem tudjátok, mit szeretnétek, nem is biztos, hogy saját képeiteket adjátok meg.

Egyébként pedig, aki idősebb és azonnal ugrana, az nagyon kiéhezett, vagy meggondolatlan.

Kb 25 alatt egyáltalán nem állnék szóba sem senkivel.

Pedig nem vagyok olyan idős.


De hallottam, láttam egy és mást, ami igencsak elgondolkodtat.

De majd te is rájössz, ha belefutsz olyan idősebbe, aki aztán elintéz rendesen. Utána majd megnézed, kivel és hol állsz szóba.

2020. jan. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Grinder - próbáld ki

Ott is van képgyüjtögető bőven.

De akad rendes ember is,

Én csak azokkal állok szóba akiknek kinn van fotólyuk vagy rögtön ők küldenek az első levélváltásnál mivel nekem fenn van

Utána meg telefon szám csere.

Ha ez nincs, nem veszem komolyan törlöm.

2020. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert besz riak.Csak képeket gyűjtenek és arra verik.

Idős pasi.

2020. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ó teeee 😀 Én meg örülnék neki, ha 32 évesen már talizhatnék valakivel onnan Nyíregyháza? 😀
2020. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!