Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő? Nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő? Nagyon tetszik egy nálam 24 évvel idősebb nő..én 32 vagyok (pasi)...odáig vagyok érte, bár még nem találkoztunk..de olyan édes, stb..

Figyelt kérdés
Csak elképzelem, hogy tegyük fel felszállnánk valami buszra és tegyük fel átölelném, és mindenki rajtunk rajtunk röhögne..vagy akkor utcán / nyilvánosan ne csináljunk ilyeneket és megoldva? Kérlek azért csak kulturáltan léci, ha csak "kiröhögnétek", "trollkodnátok", akkor léci ne vegyétek a fáradtságot, köszi :-D

2022. dec. 27. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak vonzó idősebb fiatalos nők, de nálam csak 1000ből 1, időközönként látok egyet!
2022. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked tetszik és ő kell, mit számít mit gondolnak mások?

Ha fiatal lányt választasz aki épp nem egy szépség ideál külsőre, az miatt is lehetsz ennyi erővel gúnyolódás tárgya.

Élj úgy ahogy neked tetszik, azzal akivel szeretnél.

2022. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
32 éves nagy gyerek...32 éves FÉRFI, nem kérdez ilyet a neten, hanem rámegy!
2022. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Mi tetszik benne, ha még soha nem találkoztatok? 32 évesen ez nagyon gáz!
2022. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
"Léci? " indián írás?
2022. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!