Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint akkor le vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint akkor le vagyok sz*rva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, akivel igen sok időt töltöttem együtt az elmúlt kb 1,5 évben, többször kavartunk is, bár részegen és utána persze megbánta, nem akar tőlem semmit, lányokat szereti stb stb.. Most is múlt pénteken elmentünk valahova, szombat reggel értünk haza, akkor még írt, de mivel elment hozzájuk a tesója látogatóba, utána meg ő ment el egy nagyvárosba, ahol a tesója, meg pár ismerőse él azóta nem írt semmit. Persze én se kerestem, ha raktam ki valami történtet Messengerbe azt megnézte, szóval volt fent. Pár hete pont ugyan ez volt, akkor részegen kiakadtam, megmondtam hogy elegem van abból, hogy egy kabátnak érzem magam, amit szögre akaszt vagy felvesz, épp mikor milyen kedve van, aztán mondta, hogy ő is azt hitte írni fogok amíg nincs itt, hát mondtam hogy nem jól hitte, mert lett volna egy nagyobb összegű fogadásom arra, hogy le se fogja sz*rni a fejem amíg ott bulizgat, csak akkor keres ha hazaért és be is jött volna a tippem, most meg pont ugyan ez van.

Érdemes még rá időt áldoznom, vagy hagyjam ezt a másfél évet, mert azzal, hogy néha napján részegen lefekszik velem nagyon nem vagyok kisegítve és az idő megy csak?!

Nagyon úgy érzem hogy csak egy szerencsétlen balek vagyok.


2022. dec. 29. 20:00
A kérdező szavazást indított:
Csak egy pótlék vagy, aki csak akkor kell, ha épp itthon van és unatkozik
Nem vagy pótlék, még lehet ebből valami
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
ez egy barátság féle.
2022. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Leszar, tudod is, ő is megmondja, sőt még azt is mondja inkább, hogy a lányokat szereti.

Meg, ha nagyon unatkozik a barátai kukijat is. Tenyleg balek vagy.

2022. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Annyira mégsem balek, mivel levarrta!
2022. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lépj tovább!
2022. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2022. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Annyira mégsem balek, mivel levarrta!"


Anyukája biztos büszke

2022. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!