Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz vagyok? Van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok? Van olyan ember a környezetemben aki szerint igen!

Figyelt kérdés

Van egy srác aki a munkatársam (közvetlen) és szerintem odáig van értem, és többek szerint én durván kihasználom őt.


Lényeg a lényeg, hogy a kapcsolatunk változatos volt eddig, mivel nekem van párkapcsolatom évek óta és egy időben éreztem, hogy tetszem neki talán, de nem mutatta utána különösebben jelét. Voltak összezörrenéseink, mert szidta a barátomat vagy épp megjegyzést tett rá, de ennek ellenére amióta ismert bármit megtesz nekem vagy értem.


Említek pár dolgot:

-Bármikor eljön értem akár az éjszaka közepén.

-Volt, hogy hajnali háromkor vitte be a barátomat az ügyeletre.

-Több száz km-et képes volt autózni azért, mert egyik szülőmnek szüksége volt fuvarra.

-Elvitt az ország másik végébe venni kutyust.

-Megvédett amikor discoban valaki zaklatott.

-Kisegített többször pénzzel, de mindig visszaadtam neki.

-Munkában sajnos sokszor szívott miattam, mert volt olyan, hogy elrontottam valamit. Persze morcos volt, de soha nem bántott.


Voltak összeveszéseink, de ő akkor is szó nélkül megtett nekem kb bármit.


Én is szoktam neki segíteni, viszek neki kaját, ha főzök vagy sütök neki kedvesség gyanánt valamit és a fuvarokat kifizetem, tehát üzemanyagot állni szoktam, ha miattam autózik nagyon sokat. Tehát nem akarom kihasználni vagy élősködni rajta, mégis aki belelát ebbe, szerintük gonosz vagyok vele.


A legintimebb dolog köztünk csók és ölelések voltak, mert úgy volt, hogy szakítottam a barátommal és 1 hét után ez megtörtént vele egy buliban, de végül nem lett több és soha nem is fogdosott vagy nyomult rám ezen kivűl.


Illetve egyszer mikor volt egy hidegebb időszaka engem illetően ez nekem nagyon rosszul esett és kérdőre vontam, hogy miért nem szól hozzám semmit, akkor annyit mondott, hogy nem akar ő bonyodalmat okozni nekem a pasimmal, mert ő ugye erősen féltékeny.. Illetve egyszer mikor épp be volt drogozva egy buliban elszólt egy olyat, hogy ő bármikor meghalna értem.


Kb így ennyi jutott hirtelen eszembe, próbáltam nem összevisszán írni. Tudom, hogy jó eséllyel szeret, de én soha nem hitegettem, hogy majd mi együtt leszünk és próbálom nem kihasználni, de mégis kezdem úgy érezni, hogy csak én nem látom azt, ami a valóság.


Mit gondoltok a leírtak alapján?



2022. dec. 16. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem igazán vagyok éber, úgyhogy csak annyi jött le, hogy ez a barát akit jellemzel egy piszok szolgalelkű valaki, ideális csicskás lenne bármilyen társaságban.
2022. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen visszaélsz a jóindulatával. Le kell zárnod vele mert akárhogy nézzük, valahol táplálod az érzését hogy lehet vmi kettőtök között.
2022. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk nagyon biztató, hogy drogosok vagytok.
2022. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok drogos te birka!

Soha nem dogoztam, ő szokott néha..

2022. dec. 16. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Gondoltam te is az vagy te birka, annyira hétköznapian beszélsz róla. De a színvonal ott van.
2022. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, gonosz vagy, a srác teljesen oda van érted, pontosan tudod, mégis közel tartod magadhoz, mert hasznod származik belőle.
2022. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5


Inkább ne gondolkodj.

2022. dec. 16. 20:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy kamu és nem létezik olyan ember aki ilyen szinten nincs tisztában a saját viselkedésével.. egy hihetetlenül undorító személy képét festetted itt le magadról, még gyakoris mérce szerint is.
2022. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztm is kihasználod!

N 30

2022. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is szoktam neki segíteni!
2022. dec. 17. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!