Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Barátommal voltunk egy kisebb társaságban ahol elkezdtem beszélni egy idegen fiúval. Én próbáltam a baratomhoz bújni de ő el utasított mert valamin megsértődött rám. Aztán mikor beszelgetem evvel a másik sráccal próbált velem beszélni közben én pedig mondtam a barátomnak hogy fejezd már be beszélgetek. Erre ő a szemem láttára elkezdet puszikat küldeni egy lánynak abból a társaságból. Meg olyanokat mondott neki hogy jaj de be kapnam azt a jó kis szád. Közben mondta neki a barátom hogy gyere ülj az ölembe a lány jött is bele akart ülni az ölébe. Majdnem bele ült a lány majd a barátom mondta neki h tudom h szeretnéd de nem szabad barátnőm van. És ezt mind a szemem előtt
2022. dec. 29. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Te érted amit írsz? Flörtölgetsz egy másik sráccal a barátod jelenlétében, még el is utasítod amikor beszél hozzád, majd megsértődsz amikor ugyanezt kapod vissza.
2022. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer megtehette. Gondolom, már nem akar veled lenni. Te sem akarsz vele, úgyhogy semmi probléma.

Kölcsönös tisztelet nélkül nem mennek a dolgok.

2022. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az flört hogy elkezdek beszélni egy sráccal a társaságában aki ottvan és nem ismerem?
2022. dec. 29. 21:12
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Az önmagában nem, de lehet, hogy voltak erre utaló nonverbális jelek.
2022. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

#3 " Aztán mikor beszelgetem evvel a másik sráccal próbált velem beszélni közben én pedig mondtam a barátomnak hogy fejezd már be beszélgetek. "


Valamin csak berágott a fiúd!

2022. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Zsak a foltjat.
2022. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Te nem szereted ezt a srácot. Úgy voltál vele, hogy te akkor is beszélgetsz idegen fiúval, ha ez őt bántja. Mert ez az "ő problémája".


Lehet hogy inkább emiatt tette amit tett, nem is féltékenység miatt. Érezte, hogy le van tojva igazából, és hogy az az ő problémája, ha "valamin megsértődik".

2022. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég primitívség.
2022. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

“Evvel”

Ez mindent elárul.

2022. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A tini évek már csak ilyenek, ezzel jár...
2022. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!