Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő ilyet mond az mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő ilyet mond az mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy ideje írogatok egy nővel. Szeretnék vele személyesen találkozni, hátha sikerül randira hívnom, és összejönni vele. Rákérdeztem lenne kedve beülni velem valahova azt mondta igen, egyszer meginna velem valahol valamit. Majd megkérdeztem ha benne lenne akkor hova és mikor menne velem el mert én benne vagyok. Végül ezt írta, idézem:

"Átgondolom. De benne vagyok valamikor". Aztán adott egy szívet az üzenetemre.

Ez most jót jelent?



2022. dec. 30. 08:41
A kérdező szavazást indított:
Később randizni akar majd
Nem szeretne továbbmenni
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez azt jelenti, hogy legyél magabiztosabb és hívd meg valahova konkrétan! Válassz olyan helyet, ami hozzá közel van lehetőleg.
2022. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nappali idopontot adj meg meg egy estit is. Hozza kozel eso forgalmas kavezo/etterem nevet cimet add meg.
2022. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha konkrétan igent mond, az talánt jelent. Ha így fogalmaz, mint most, az egyértelmű nemet jelent. Ha nemet mond, az jelenthet igent is, talánt is, nemet is.
2022. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így háromesélyes. Vagy bizonytalan még, hogy akar-e, vagy nem akar, csak udvariaskodik, vagy tényleg szeretne, de félénkebb, határozatlanabb, ha neki kell dönteni a helyet, időpontot illetően, és esetleg elfoglalt is mostanában. Ha pár napon belül nem mozdul előre az ügy, akkor halott az egész. Én bizonytalanságot mindenképp kiérzek a sztoriból. Szerintem kínálj fel neki vagy 2 időpontot, és találj ki te helyszínt! Ahogy írták, ha tudod, hol lakik, lehetőleg ne a város másik végében lévőt.
2022. dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem kötekedni akarok, de legyél tökösebb. Női szemmel: egy pasi elhív, hogy valamikor menjünk. Én erre azt mondom igen. Akkor ne dobáld a labdát, kérdezz rá, hogy konkrétan ekkor meg ekkor jó-e neki? Pl.: jövőhét pénteken?


Adj neki konkrétumot, mert nekem pl.: kellemetlen, ha csak úgy "lóg a levegőben"

2022. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Akar. Te találd ki hogy hova. Az átgondolom az a helyszín/időre vonatkozott. Ez minimum egy talán, de inkább egy igen. Hívdd el konkrétan. Ha az időpont nem jó neki és nem ajánl másikat, akkor hagyd.

21N

2022. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Haver, neked itt konkrétumot kellet volna bedobni amiből választani tud. Nem rátolni a választás teljes súlyát. :D
2022. dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem itt nem ezzel lesz a gond, nem a tökösségen múlik...


A csaj hezitál és udvarias próbál lenni szerintem.

2022. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtős, csak hárít a csaj.
2022. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha hárít, ha nem hárít, a jövőre nézve is jobb, ha ajánl konkrét dátumot.
2022. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!