Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi idő után ráírni? Rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után ráírni? Rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Egyik társkereső alkalmazáson még régebben megismerkedtem egy lánnyal. Szerintem a dolog ott lett elrontva hogy kb 3 hónapig dumáltunk találkozó nélkül,de mivel más városban egyetemista,emiatt megdumáltuk hogy vizsgaidőszakban dumálunk.

Beszélgetés során célozgatott a szexre is,azonban sosem találkoztunk egymással. Amikor randira hívtam akkor azzal mentegetőzött hogy kicsit depressziós és nem szeretne találkozni. Utána hozzátette hogy emiatt ne tiltsam le és tartsuk a kapcsolatot.

Utána fél évig nem is tartottuk a kapcsolatot egyáltalán,majd ő volt az aki rám írt hogy mi van velem?!

Beszélgettünk,majd egy idő után elhalt a beszélgetés.

Azóta megint eltelt több mint fél év és többször is a fejemben jár ez a csaj.

Vajon butaság lenne ráírni? Oké,hogy ő mondta hogy ne tiltsam le és lehet tartani azért egymással a kapcsolatot,de mégis ott van bennem a szálka hogy egyszer már visszautasított (viszont mint írtam fél évvel később keresett )


2023. jan. 1. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá de már ne húzd el több hétig a dolgot hanem hívd el hamar.
2023. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy pròbàt megér.
2023. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekel a csaj? Mert ha érdekel, lépj és ne törődj semmivel; ha pedig nem, keress mást!
2023. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!