Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó ötlet lehet ráírni exemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lehet ráírni exemre hogy mi a helyzet vele, úgy hogy egy éve szakítottunk és azóta szinte nem is beszéltünk semmit?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem igazából nyomós indok nélkül, én már túltettem magam rajta jó ideje de szimplán érdekel mi lehet vele, illetve nőként is nyílván érdekel még, hátha nyitott lenne újra beszélgetni és meglátni hogyan alakulnak a dolgok.

2022. szept. 19. 21:37
1 2
 1/14 Crisopher ***** válasza:
89%
Egyértelműen nem
2022. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem javasolnám.
2022. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Ahogy érzed. Egy próbát megér, hátha jól alakul. Aztán majd meglátod.
2022. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

“már túltettem magam rajta jó ideje de szimplán érdekel mi lehet vele, illetve nőként is nyílván érdekel még, hátha nyitott lenne újra beszélgetni és meglátni hogyan alakulnak a dolgok“


Van egy rossz hírem: nem tetted túl magad rajta. Ha túlteszed magad egy exen, akkor nem írsz rá, hogy hogy van. De ki is derül a kérdésedből, hogy elsősorban nem is erről van szó. Én ugyan nem javaslom, de ha írsz neki, akkor legyél már annyira tökös, hogy egyből a lényeggel nyitsz, és nem csak mint egy mellékesen jegyzed meg, hogy ja, amúgy beszéljük már át a dolgokat.

2022. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet. Ha vége akkor legyen végleg vége. Nincs ráírás, no contact az no contact.

Mi jó sülne ki belőle? Ő szakított veled, írod, hogy nyomós indok nélkül.... Csak feltörnének a régi sérelmek. Ne menj házhoz a pofonért. Szerintem nincs értelme felvenni a kapcsolatot főleg, ha már eltelt egy év. Ez csak az én véleményem.


Ha ő akart volna beszélni, írt vagy keresett volna. Főleg, hogy ő szakított.... Szerintem úgy jönne le, ha írnál, hogy egy év alatt sem tudtad elfelejteni ... Az egójának biztos jól esne.

2022. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek?? Semmi értelme. És nem,nem tetted magad túl rajta... Ne próbáld se magad,se minket becsapni ezzel. " hátha nyitott lenne újra beszélgetni és meglátni hogyan alakulnak a dolgok."
2022. szept. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Most nincs senkid, hogy visszafele akarsz tekingetni?

Minek? Értelmetlen.

Megalázó helyzetbe kerülhetsz, megont sérülhetag. Aztán meg azon rágódhatsz, nyalogathatod a sebeidet.. Kell ez neked?

Inkább keress partnert, nézz előre.

2022. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megint sérülhetsz.
2022. szept. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatban él, hagyd békén.
2022. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is sérült vagyok nem gyengén. Azt javasolnám ne keresd az exedet soha többet. És ha legközelebb gondolsz rá, ügyelj arra, hogy legyen a kezedben egy minimum egy láncfűrész.
2022. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!