Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol az én kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Levelezésben vagyok egy volt tanárommal, akit egyébként osztálytalálkozó kapcsán kerestem meg pár napja.


Személyesebb jellegű kérdéseket kezdett el feltenni nekem, de amikor udvariasan visszakérdeztem, legyen az bármi, soha nem reagált rá...


Ez valami pszichológiai dolog vagy mi?


2 hét múlva tartjuk a gimis talit, az illető a töri/magyar tanárunk (volt)...de olyan bizarr volt ez a levélváltásom...mintha így, hogy már 20 felett vagyok ( 23 ) elkezdett volna udvarolni vagy mi...remèlem, nem...csak nem nagyon tudom mire venni, hogy nekem miért nem tudott olyan elemi, udvarias kérdésre válaszolni, hogy " hogy van ? " ...


Már elköszöntem tőle, csak ezt furcsáltam, hogy ezt miért csinálhatja valaki..


Köszi előre is



2023. jan. 1. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő is csak udvariasságból kérdezett rá, hogy mit van veled, egyébként nem szeretne személyes dolgokról csevegni.

Másrészt a tanárok általában többet foglalkoznak a diákok életével az iskola alatt is (jó esetben azért, hogy segítsenek, terelgessenek, esetleg kicsit monitorozzanak, hogy minden okés veled, biztonságos a környezeted stb.), fordítva viszont kevésbé jellemző, hogy megosztanának a gyerekekkel személyes infókat, inkább távolságtartóak. Ez érthető is, hiszen a gyerekeknek fel kell rájuk néznie, meg kell tartani a tiszteletet stb., a tanárok viszont nevelik is a diákokat.

2023. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerűen csak bunkó. Ő mindent tudni akar, de te semmitse tudj. A legjobb taktika, ha te sem válasz. Helyette tegyél fel egy másik kérdést és totálisan sz*rd le a kérdéseit. Pl: kérdezi, hogy hogy vagy? Te: Milyen ott az idő? Fullra nem fogja érteni mivan :)
2023. jan. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!