Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 35 éves nő, egy 75...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 35 éves nő, egy 75 évssel van együtt, az normális?

Figyelt kérdés
Az öreg: nincstelen, pénztelen, közmunkás, csúnya, olyan mint egy kobold.

2023. jan. 5. 01:53
A kérdező szavazást indított:
A nő beteg
A nő nem beteg
26 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
30%
De attól még lehet jó kemény a kárója nekijje.
2023. jan. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy a nő?


Akkor meg mi közöd hozzá?


Különben pedig a nyelve mindenkinek csak két centi és puha, és mégis, a nők szeretik.

2023. jan. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem, én a 75 éves apám, 40 éves fia vagyok.
2023. jan. 5. 04:31
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Es a no hogy nez ki? (Egyebkent lehet apakomplexusa is.)
2023. jan. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

4#; A nő jól normálisan néz ki, nem ismerem, de úgy néz ki mint aki pénzes. Nem kocsival jár apámhoz, de mégis elegánsnak tűnik.


2#; Az a közöm van hozzá, hogy az én apámmal van együtt.


1#-es, neked pedig még rímel is, hogy ülj le 1-es....

2023. jan. 5. 04:51
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

Ha vagyontalan közmunkás, akkor a nő nem fogja megszerezni a vagyonát, és nem fog kizárni téged a vagyonból. Tehát, miért zavar az, hogy apád élete vége felé boldog valakivel?


Te hogyan éreznéd magad, ha apád akarna beleszólni abba, hogy kivel élsz együtt?

Vagy, te akartad a 35 éves nőt magadnak, de apád sűrű nyelvcsapásokkal megelőzött?

2023. jan. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Há, nem is tudom 4-es, de az tuti, hogy nem százas. Apám valaha normális volt (tűrhető/kibírtuk). De mostanra tiszta alkholista, nem fürdik, nem öltözik át/egy ruhábab másfél hónapig jár és még sorolhatnám....

Az tuti egy fillérünk sincs nem a pénzre jön, de a fater nem egy álom pali az fix. Nem tudom mit tervez, de nekem nagyon gyanús...

2023. jan. 5. 04:53
 8/25 A kérdező kommentje:
6#, feküdj még vissza aludni szerintem.... ;)
2023. jan. 5. 04:54
 9/25 anonim ***** válasza:
52%

Itt most van este 8, szóval hamarosan megyek aludni.

De tényleg érdekel, hogy ha nem a vagyon miatt van apáddal a nő, akkor téged miért zavar, ha apáddal együtt él valaki? Ő szagolja, ő mosdatja (már, ha mosdatja), legalább nem neked kell.

És apád 75 évesen dolgozni jár közmunkásként?

2023. jan. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Van ingatlan apád nevén? Talán lassan megjelenik majd a csaj rokonsága, ott alszanak egyszer-kétszer, aztán pár hétig, hónapig. Majd ha neadj'isten kidől az öreg, már csak téged kell kitúrni. Jogilag te leszel az örökös, de szerezz érvényt neki, ha tudsz, miközben 6-8 ember zavar el ordítva.
2023. jan. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!