Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy velem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy velem nem volt komoly a kapcsolata, de az utánam következő nővel meg pár hónap múlva összeházasodtak?

Figyelt kérdés

Az exemmel is még anno nagy nehezen jöttem össze, mert ő is exe mellett írogatott nekem, de mikor kibékültek, minden jó volt köztük, akkor nem írt. Csak írt akkor, nem találkoztunk, de akkor mikor végleg ott hagyta az exét összejött velem. Engem is folyamatosan átvert, még a facebookról is levette a kapcsolati státuszunkat is, mikor nem is szakítottunk, nem is történt semmi. De mikor együtt voltunk is a 4 hónapra azt mondta, hogy az semmi idő, majd utána nem sokkal ott is hagyott.

Majd mikor ott hagyott, rá egy 9 hónappal már megismerkedett mással, akivel 1 hónap járás után, már egy gyereket is összehoztak, 4 hónap járás után már az esküvő is megtörtént. De mikor megházasodott az exem rám írt, de sose írtam neki vissza választ.

Nekem meg azt mondta 4 hónap járás az semmi idő, mással meg ilyen hamar minden megtörtént. Nem lennék vele újra, de szarul esett.


2023. jan. 5. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már ott elrontottad, hogy nem szakítottad meg vele az ismerkedést, amikor tudtad, hogy nője van. Nem szeretett, csak a kíváncsiság hajtotta, aztán tovább is állt.
2023. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Te írtad ki az előző 3456 ilyen kérdést is? Nem unod?


Mellesleg a válasz egyszerű: A másik jobb nálad. Fogadd el, nyeld be, és lépj tovább!

2023. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 a másik jobb nála - az exének. Valakinek meg a kérdező lesz a jobb.


Amúgy ha megtalálod a nagy őt, azzal tényleg már a legelején úgy érzed, hogy alig várod az összeköltözés-esküvő-gyerek témát. Másnál meg lehet 1 év után se éreztél késztetést rá.

2023. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2.

Ez beteg, nem csodálom a történtekek.

2023. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakításotok után 9 hónappal kezdett bele egy új kapcsolatba? A szemét. 😂 Nekem ez a mondat úgy jött le, mintha úgy írtad volna, hogy 1 hónap után már mással ismerkedett.

Amúgy meg felesleges ezen agyalni.

2023. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már nem az hogy 9 hónap után új kapcsolatba kezdett, de hogy nekem azt mondta hogy alig volt köztünk valami, nem komoly a kapcsolatunk, de mással ennyi idő alatt mindent megvalósít, amiket nekem ígért, azért az szarul esett.
2023. jan. 5. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egy hónap alatt összehoztak egy gyereket, 4 honap múlva összehazasodtak". Ez nem biztos hogy olyan nagy szerelem, ez lehet akár egy "baleset" is, ami után kényszerből vette el a nőt. Nincs az a szerelem ahol mindkét fél azonnal (komolyan) akarna gyereket.


Ettől függetlenül lehet tényleg szereti, ha megtalaljuk az igazit, akkor ott ha nem mudzáj, nem húzzuk az időt.


De egyébkent meg semmi közöd hozzá. Lehet neked is lesz majd akivel fél éven belül összeházasodtok. Ezt nem lehet előre tudni. Vele meg ne foglalkozz, éld a saját életedet.

2023. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jobb a másik, ne legyetek már ennyire rosszindulatúak és toxikusak. Nem egy ilyen mentális beteg, erkölcstelen phaszkalap fogja meghatározni senkinek az értékét.


Amúgy meg ne agyalj, ne essen rosszul, csalni fogja az újat is.

2023. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

7.8.

Szerintem a kérdező pont ezek a válaszok miatt írja ki már tényleg 3000x ezt a kérdést.

Akarja hallani, hogy azt a nőt is atbassza majd, megcsalja, elhagyja...

Ez a toxikus inkább. Meg hogy ezek a kérdések már mióta tartanak én azon se lepődnék meg, ha a gyerekük már rég minimum totyogos, de a kérdező még mindig itt tart..


Basszus 4 hónap járás miatt, mintha 40 év után hagytak volna el..

Sőt azt hiszem már írtad, hogy neked is új párod van.. miért nem válaszolsz soha őszintén arra, hogy ez mégis miért izgat még mindig ennyire?

2023. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincs párom.
2023. jan. 5. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!