Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha apámnak nincs komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha apámnak nincs komoly vagyona, akkor a kb. 25 évvel fiatalabb nője tényleg szeretheti?

Figyelt kérdés
Apa 67, a "barátnője" 43 éves. A megélhetésre átlagos nyugdíja van, 270 ezer. A lakását amiben lakik pár éve, amikor nyugdíjba ment a nevemre íratta haláláig tartó haszonélvezettel. Egy pármilliós autója van még és néhány milliója félretéve. Nem gazdag, de azért nem is nyomorog, de itt a környéken ahol lakik ez normális. Amúgy sármos, nem kövér, nem iszik, jól öltözött, minden nap jár úszni, az elméje is tiszta. Tipikus az a fajta, akiből kinézem 100 évig is fog élni, főleg hogy mamám is 96 évig élt. Csak mégis kb. 25 évvel fiatalabb a barátnője aki helyes nő, mégis elgondolkozik az ember.
2023. jan. 5. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
A 43 éves kislány nem annyira fiatal már
2023. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem annyira, de a legtöbb 43 éves kikérné, ha egy 67 évessel "akarnák összehozni".
2023. jan. 5. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Van egy saját ingatlana, van kocsija, van FIX állandó havi keresete. Hova kellene ettől több már egy 40es nőnek? Gondolom annak meg kutyája sincs nem, hogy ezek közül valami.. Elvan, hogy nem kell albit fizetni, kocsival hurcolásszák bármikor mert a másik nyugdíjjas úgyis ráér. Nem kell betojva legyen, hogy ha kirúgják nincs hova menni meg miből élni.

Ilyen egyszerű a válasz erre a kérdésre.

2023. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Apukád olyasmi lehet mint Ernyei Béla? Neki is 38 évvel fiatalabb a felesége. Igaz ők gazdagok. A nő jogász, nincs rászorulva a férje pénzére, valószínűleg szereti. Van ilyen.

Apáddal nem szoktál beszélgetni ilyen témákról?

Igaz én nő vagyok, de én megkérdezném apámat hogy szerinte miért van vele a nő. Nem rosszból (nem avatkoznék bele) csak érdekelne a lelki háttere az egésznek. Ha normális az öreg akkor lehet vele ilyen dolgokról is beszélgetni.

2023. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet van egy kis félretett pénz amiről nem tudsz de most már nem te fogod örökölni úgyse.
2023. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne tetszhetne neki? Nem mindenki goldigger akinek bejönnek az idösebb férfiak. Én is mindig jobban kijöttem velük. Ha jòl tartja magàt vagy anyagilag jòl àll az csak plusz.
2023. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
43 éves nő már csak szexre kell a legtöbb férfinak, a korosztálya foglalt, nem nagyon válogathat. Ettől még szeretheti, csak ne gondold, hogy minden ujjára jut pasi. A szàmára igazán vonzó 40-50-es férfiak foglaltak, az a korosztály csak huszonéves bombanőkért rúgja fel a házasságát.
2023. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!