Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalon történő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon történő ismerkedés során mennyi idő után küldenél intim képet? Mi kell ahhoz, hogy ezt megtedd?

Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 15:26
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
46%

Én is szoktam fehérneműs képet küldeni, ha úgy jön ki a lépés. Semmivel nem mutat sem többet sem kevesebbet mint egy fürdőruhás kép.


De teljesen meztelen képet soha nem küldenék magamról.

2023. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

#10


Jár a pacsi, az őszinteségért.

Nem félsz, hogy visszaélnek a képeddel? Felhasználhatják ellened?

2023. jan. 5. 16:09
 13/38 anonim ***** válasza:
52%

#10es vagyok.

Nem, mindig olyan képet küldök, amin nem látszik az arcom, ezt előre is jelzem az adott illetőnek, hogy nem azért mert nem akarom megmutatni, csak ne egy képen legyen.

Vannak tetoválásaim is, azokat is eltakarom, vagy homályosítom őket.

2023. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
90%
Soha. Még a páromnak se! Ha rosszra fordul a kapcsolat, akkor ezekkel csúnyán vissza lehet élni!
2023. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

# 13


Környezet, háttér is lehet ismerős, egy olyan embernek aki járt már ott, ahol készült. Például, szoba, fürdő, saját kert, stb.

2023. jan. 5. 16:16
 16/38 anonim ***** válasza:
#13 ezekre is mindig figyelek. Vagy sötétebb a háttér. De inkább nem is kivehető sosem.
2023. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Ha belemész a jatékba, 1, arc nélkül tedd, 2, Ha f2f taliztok, elég ciki lesz
2023. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem kuldenek soha ilyen kepet, kapcsolatban sem szokasom, nemhogy gyakorlatilag idegen embereknek. A miertre meg az a valasz, hogy szerintem aki ilyet ker, az egy debil akivel nem egymast keressuk. Majd meglatja, mi van a ruha alatt, ha tul vagyunk par sikeres randin es ugy erzem, megmutatnam magamat neki eloben.
2023. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

#18


Tegyük fel nem kéri, csak valami miatt úgy érzed ez szükséges.

2023. jan. 5. 16:38
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem küldtem soha senkinek, nem kapok semmit az őszinteségért?
2023. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!