Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalon történő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon történő ismerkedés során mennyi idő után küldenél intim képet? Mi kell ahhoz, hogy ezt megtedd?

Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 15:26
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

#20


Természetesen kaphatsz Te is, a bizonyítod. Mivel az internet tele van amatőr intim képekkel, hogyan tudhatjuk, hogy melyik nem téged ábrázol?

2023. jan. 5. 16:50
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor mindenkiről van kép a neten, amíg nem bizonyítja, hogy nincs? Rólad is van?
2023. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
De miert ereznem ugy, hogy szukseges? Ha esetleg tulsulyos is lennek, mint itt irta valaki, azt is el tudom mondani szoban, fel tudom tuntetni eleve a leirasomban es ennek tudataban ismerkedunk tovabb, innentol kezdve nincs min meglepodnie, ha a talalkozon nem egy VS modell jelenik meg. Olyan extrem testi elvaltozas, hiba szerintem rohadt keves van, amit elore kellene jelezni, plane keppel illusztralni :D
2023. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

#22

Akár lehet is. Ameddig nem szükséges nem bizonygatom sem azt, hogy van, sem az, hogy nincs. Viszont, ha felteszek egy képet, és az írom hozzá, hogy mellékelt linken megtalálod a tulajdonosát, majd csatolok 1-2 közösségi oldal linket, szerintem nem kell bizonyítani, hogy nincs róla.

2023. jan. 5. 17:00
 25/38 anonim ***** válasza:
88%

Tehát ha én most felteszek pár képet, és hozzácsatolom a te facebookodat, akkor van rólad kép a neten?


Hogy bizonyítanád, hogy nincs rólad kép? A világ összes intim képét egyesével tudod bizonyítani, hogy nem te vagy? Mégis hogy?

2023. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
85%

25.


Pont ez a varázsa, hogy bárkiről lehet fent bármi. Még hozzá sem számoltad a kémeket, a műholdas megfigyelést, a köztéri kamerák felvételeit.

2023. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
54%
De köztéren ki pucérkodik?
2023. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

#25

Azt nem tudnám sehogy, hogy rólam nincs, azt viszont bármikor, hogy az esetlegesen szóban forgó kép nem engem ábrázol. Sokan nem adnak az apróságokra, és ezért is rinyálnak, ha egy ilyen jellegű kapcsolat megszakad, mint a kérdésben is szerepel.

A kérdés, viszont még mindig az, hogy milyen késztetést érez az aki ezt megteszi, egy olyan képpel, ami valóban Őt ábrázolja? Ennyire elbutult a társadalom?

2023. jan. 5. 17:23
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Elbutult és gonosz is lett, mert neked csak az számít őszinteségnek, ha valaki "rosszat" csinál.
2023. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

#29


Tévedsz.

Az számít őszinteségnek, ha "rosszat" csinál felvállalja. Odaáll, és azt mondja igen én voltam, sajnálom, megbántam. Netalán még magyarázatot is ad a "miért"-re.

Vágod?

2023. jan. 5. 17:49
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!