Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nőnek miért elsősorb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek miért elsősorban a külső számit?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt még barátnőm se tizenévesen se huszonévesen és most vagyok 29 éves lassan 30.

A külsömőn nem tudok változtatni 180 cm vagyok 85 kg egy kicsit sportos is.

Zöld szem barna haj.

Viszont kaptam egy már egy két nötől olyat hogy nekik minimum a 190 cm től induló magas srácok tetszenek.


Tehát vannak olyan dolgok amiken nem igen lehet változtatni mert senki nem születik egyformán. De ha valaki elfogadható, ad önmagára, mozog és figyelmes meg kedves is az adott nővel, akkor mert én péládul nem kaptam igy se esélyt egyetlen nötől sem.


Mosst ismerkedek egy egy nővel szintén 30 év körüli és szingli de már sok pasija volt. Rendszeresen szervezünk közös programokat, kajameghivást, ismerjük egymás családját, nagyon jól elbeszélgetünk, viccelödünk stb.


De se szex vagy csók sem volt még köztünk. Valószinuleg ő a baráti zónába tett vagy nem tudom, mert nem probáltam még őt megcsokolni mert nem volt rá megfelelő pillanat, meg mindig azt mondja hogy ő nagyon válogatos férfiak terén. De azért naponta hiv telefonon meg ez meg az. Én mivel sosem szexeltem, ennyi idősen meg odafigyelek rá, nyilván nekem is vannak biólógiai szükségleteim, pláne úgy hogy lassan 1 éve ismerjük egymást.


A kérdés még az is lenne hogy ti mit tennétek a helyemben?

Megprobáljam őt megcsókolni és megmondani hogy én szeretnék vele komolyabb kapcsolatot meg testi kapcsolatot, vagy legyen továbbra is ez a "barátság" dolog csak erre rámegy az időm és pénzem is. És én vágynék szeretetre.

29/f


2023. jan. 6. 07:48
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
80%

Nem minden nő megy a külsőségekre! Persze legyen ápolt és kívánatos tiszta és igényes. A magasság sem lehet akadály. Nem tudom lehet csak az én nevemben beszélnek de nekem volt már nálam alacsonyabb férfi az életemben egyáltalán nem zavart mert nagyon kedves jó lelkű tisztességes volt. Nem vagy lekésve semmiről 30 után jön az élet!


31 N

2023. jan. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
0%
Talán a hormonok teszik, de tény, hogy minden nőnek a külsőségek a legfontosabbak. Azért az durva, hogy sokaknak még a 180 cm is túl alacsony.
2023. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Én pont ilyen vagyok. Ezzel a nővel. Mindig probálok neki segiteni anyagiak terén. Mert nem áll túl jó. Figyelek rá, kedves vagyok vele, őszinte jól elbeszélgetünk bármilyen témáról. ÉS ez megy hónapok óta, de fiatal vagyok és 10 év és 40 leszek. Szeretném kiélni én is a fiatalságomat és ez fontos a testi kapcsolatban is főként. Steretnék én is vele mondjuk szeretkezni meg ez meg az. De nagyon rosszul esik nekem ez, hogy mindent kaidok szinte magamból amit tudok, tehát felveszem a telefont amikro ő hiv, szórakoztatom, segitek neki, meghallgatoom bármi baja vagy problémája van, türelemes vagyok vele és stb. ÉS akkor mindig azt mondja hogy áhh. neki a magas srácok tetszenek meg a barna haju izmosabb srácok. MÍeg ő inkább a bunkó pasikat részesiti előnyben vagyis azok tetszenek neki, de mivel bunkók ezért nem tud velük sokáig együtt lenni. ÉS nekem mindig ezeket mondja. Miközben itt vagyok az orra előtt, és tudjuk egymásról hogy szinglik vagyunk, akkor miért nem adunk magunknak egy esélyt?
2023. jan. 6. 07:58
 4/55 A kérdező kommentje:
2-es: Ebben lehet igazad. CSak akkor igy mi értelme van élni? Nyilán a magasságon senki nem tud változtatni, se azon hogy milyen szinu a haja vagy a szeme vagy akár a bőre. Meg azon se lehet hogy ki mennyi izmot szed fel. Nyilván sportolni meg edzeni kell de ezeken amiket fentebb irtam nem lehet változtatni. És akkor az meg ássa el magát aki nem pl. 2 m magas? A másik részől pedig sok lány foglalt. Tehát akinek megfelel a alacsonyabb pasi meg e meg az, annak van párja mivel nem annyira válogatós.
2023. jan. 6. 08:01
 5/55 anonim ***** válasza:
98%
Amiért a férfiak is, sőt ők aztán igazán a külsőre mennek, a nők ebben azért nem is annyira durvák mint a férfiak.
2023. jan. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
19%
Barátzónába kerültél. Szakíts meg minden kapcsolatot ezzel a csajjal, mert nagyon szemét módon kihasznál!
2023. jan. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
6-os: Hogy szakitsam meg ha én meg szeretem őt? És tegnap is hivott hogy szeretne találkozni meg ilyenek.
2023. jan. 6. 08:10
 8/55 anonim ***** válasza:
34%
Letiltod mindenhol és nem találkozol vele, ennyi. Tudom, hogy nehéz, de jobban jársz, különben addig fog kihasználni, ameddig hagyod.
2023. jan. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
91%

Hónapok óta ugyanitt ismételgeted ezt a kérdést.

Azért nem jutsz előre, mert rajtad semmi és senki nem tud segíteni annyira töketlen vagy!

2023. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Tegnap is mindent én fizettem ki. Az éttermet, a mozit sőt még támogattam öt anygailag is. Ez mellet figyelmes vagyok vele, kedves, hűséges, és nagyon bánt hogy nem értékeli ezeket, és akkor nekem beszél azokról, hogy neki milyen férfiak jönnek be. Miközben én nem vagyok bu..zi és már többször hangoztattam azt is neki hogy tetszik ő nekem.
2023. jan. 6. 08:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!