Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderült hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderült hogy a férjem elég sok nöt kihasznált érzelmileg (ígérgetes, manipulálás) akkor jól esélye van hogy velem is ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Észrevettem ugyanezeket a dolgokat rajta, és más forrásból tudom hogy az elözö kapcsolataiban is ugyanilyen érzéseket keltett másokban. Büntudat hogy nem viselkedek elég jól, stb. Az ilyen embertől gondolom ne várható változás ugye?
2023. jan. 6. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg, ha te is látod ennek a jeleit.
2023. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Tisztelettel kérdem!


Te/ti nők, miért hiszitek, hogy különbek vagytok, mint az előző csajok a pasitok életében?

2023. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2# szerintem nem egy dologról beszélünk. Egyik nő se különb mint a mások, itt az a lenyeg hogy a ferfi manipulal, zsarol, minden nőt. De hagyjuk mert nem egyről beszélünk.
2023. jan. 6. 14:20
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Miért vagy vele? Ha ilyen, mit keresel mellette? Jó ez neked?
2023. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

3. ÉN, 2., Pont arról beszélek. Arról, hogy ti nők, mindig önként léptek bele abba a kakiba, amibe előtettek más nők is beleléptek.


Pl. ti nyomjátok, védve a pasikat:

- Jó...iszik a Béla, de már csak 4 sört, meg reggel a 2 dl. páleszt, de le fog szokni, a baba miatt.

- És??? Igen, felpofozta a Katit, de megérdemelte a cafat! 32 percet késett, és nem mondta meg hol járt.

- Jó, tartozik a Zsuzsinak, de most le van égve, majd megadja. Most fizette ki a Pannát.

- Nem ő jött el, a nő dobta ki, de látogatja a gyermekét, tavaly is volt, 2X.

- mellettem nem lép majd félre, szeret. :)

2023. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem ilyen konkrét bántalmazásokról van szó hanem arról, hogy érzelmileg hogyan hat a másikra. Az ilyen embereket nem a kocsmában találod ahogy verik a nőjüket...
2023. jan. 6. 15:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Facen keting vmi hasonlo poszt


"Te eljátszod, hogy őszinte vagy, én pedig eljátszom, hogy elhiszem"


Az ilyenek illenek össze.

A manipulatív - és akik átlátnak a manipulációkon, és tudja manipulálni a manipulatívat.


Röviden:

Rafinált manipulativ pasikhoz szintén rafinált manipulatív nők valók csak. Nem oedig együgyű naivak.

2023. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

* facen kering


(Szívás hogy nem ismered a saját párod. Normál esetben minden rezduléséből tudja egy ember azt is hogy a párja mit gondol. Ez egy párkapcsolat. Nem pedig kérdések halmaza egy párkapcsolat)

2023. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni. Ha nem akarsz kiábrándult lelkinyomorék lenni, akkor hagyd ott!
2023. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen tényleg szívás, tenyleg nem ismerem. Főleg hogy kìvül úgy tűnhet minden rendben, senki nem gondolna semmi rosszat róla.
2023. jan. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!