Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők véleményére lennék kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleményére lennék kíváncsi, hogy ti mennyire vagytok elégedettek a férfi felhozatallal?

Figyelt kérdés
Csak én látom úgy, hogy egyre életképtelenebb, elkényeztetett a mostani 20-30 éves férfiak többsége?
2023. jan. 6. 17:47
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
28-as és hogy már ilyen szuper lettél van már nőd?
2023. jan. 6. 21:09
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok.


Egy az egyben átálltam a nőkre, miután életem nagy részében kizárólag férfiakkal randiztam.

Love.hu-t használok és amíg nem állítottam be, hogy csak nők írhatnak, az üzeneteim nagy része annyiból állt hogy “küldj pucér fotót”, “dugunk?”, “hármashoz keresünk nőt”. Ez utóbbi különösképp felb…sz mert a bemutatkozóm első sorában ott van, hogy nem érdekel és nem is fogok résztvenni ilyesmiben.


A jelentkezők 95%-a kuka az első megnyikkanásuk után.

Aztán a maradék ötből lefaraghatjuk a FWB keresőket, házasokat, hogy utána kiderüljön az első randin, hogy szerinte egy kávé áráért minimum hagynom kell, hogy fogdosson, de jobban örülne, ha legalább orális örömökben részesíteném.

2023. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

32-es tökéletesen jól leírtad a valóságot. Közben meg megy a rinya, hogy a nők nem akarnak ismerkedni. Nem is értem miért csodálkoznak ezen, hiszem tárgyként tekintenek ránk.

Minap is rám írt itt egy hímnemű priviben. A levél abból az egy mondatból állt, hogy küldjek neki képet magamról.


Persze lehet ismerkedni, csak sok idő és türelem szükséges ahhoz, hogy az ember normálisat találjon.

2023. jan. 8. 13:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!